Walden Hotel Dobogókő ★★★

Walden Hotel Dobogókő
Walden Hotel DobogókőWalden Hotel Dobogókő
Walden Hotel DobogókőWalden Hotel Dobogókő

Walden Hotel Dobogókő bemutatkozása

A Walden Hotel a Pilis hegység szívében, a Duna-Ipoly Nemzeti Park területén, a fővárostól mindössze karnyújtásnyira található. Szállodánk páratlan környezete és kialakítása tökéletes kikapcsolódási, pihenési és továbbképzési lehetőséget kínál az ide látogatók számára, valamint biztosítja, hogy vendégeink felejthetetlen élményekkel térjenek haza a családi vagy üzleti rendezvényekről.

Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Walden Hotel Dobogókő vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 6.gyerekekkel járt itt
A gyerekeim csak ide akarnak menni nyaralni-telelni. . . voltunk már itt minden évszakban, télen nagy hóban, ősszel óriási ködben, nyáron hatalmas hőségben. . . Dobogókő fantasztikus hely! A Walden Hotel a nyugalomra, csendre, madárdalra , túrázásra és hegyi levegőre vágyóknak oázis. . . de aki wellnessrészlegben szereti magát áztatni naphosszat :).
Kiváló 2016. június 3.a párjával járt itt
Április végén csodálatos 3 napot töltöttünk Dobogókőn. A Walden Hotel nagyon szép helyen van. Ide mindenkinek el kellene jönni az életében legalább egyszer! Madárcsicsergés,jó levegő,kirándulás,
mi kell még? Mi mindenképpen visszamegyünk,annyira jól éreztük
magunkat! A környék,Dunakanyar,Szentendre,Dobogókő visszavár !
Gyenge 2016. május 26.családjával járt itt
Dobogókő mindig az egyik kedvencem volt. Közel van Budapesthez, pár kilométer autókázás (igen így, hiszen csodás a környezet) és kiszakadhat az ember a nyüzsiből. Míg Pesten éltem, jó párszor megfordultam a környéken, és nagyon szép emlékeket őrzök ezekről. Jártam itt szinte minden évszakban, s mindig lenyűgözött.
Kiváló 2016. május 12.barátokkal járt itt
Életem új korszakába léptem. ez ugye akkor szokott kezdődni amikor az ember már elég öreg és megfontolt ahhoz, hogy életmódot váltson. Már más is kezdi érdekelni és van ideje is rá, mint a munka és a gyereknevelés. Szóval elkezdtem barátkozni a jógával. Mert futni lusta vagyok, a zumba meg túl zumbás nekem.
Szörnyű 2016. április 19. járt itt
Előre bocsátom, még el sem jutottunk a helyre. . Ahogy mint mindig, vettünk két kupont,kifizettük az előleget, amit kértek és lefoglaltuk( volna) a szállást de. . . Írtam egy emailt nekik és visszajött a válasz, hogy amit fizettem előleget, az nem érdekli őket,mert az a kuponcég jutaléka. Ők is kérnek előleget még.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. január 9.családjával járt itt
Hát. . . nem sok jót tudok mondani:-( Hideg, és rideg hely. Minden porcikájában, Télen voltunk, a fűtés elég gyenge. Az étteremben kimondottan hideg van! ! Családi szobánk tágas, de rettentően koszos. A világos bútorok nagyon csúnyán foltosak, és koszosak, az előttünk lévő vendég morzsái, hajszálai mind megtalálhatóak voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 10.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttünk itt a családdal. A hotel kívülről is impozáns látványt nyújt, remek elhelyezkedése révén a kedvelt pilisi túraútvonalak közelében helyezkedik el, nagyon szép környezetben. Udvara a teniszpályákkal, gondozott parkkal, bográcsozó helyekkel kellemes séták helyszíne lehet.
Walden Hotel Dobogókő - Külső képWalden Hotel Dobogókő - Külső kép
Gyenge 2015. július 29.családjával járt itt
Kívülről sokkal jobban fest mint belülről. Recepciós hölgy normális, kérésünkre azonnal kicserélte a szobánkat, mert amit kaptunk, az borzalmas volt. 2 külön ágy fejtől-lábtól, ami inkább 2 régi, kopott heverő volt. A szobában valami erős, kellemetlen szag terjengett. W. C. deszka 5 Ft-os foltban lepattanva, legolcsóbb fajta.
Gyenge 2014. december 8.csoporttal járt itt
Két hétvégét töltöttem a szállodában, továbbképzésen vettem részt. Az első hétvégén nagyon kedvesek voltak a dolgozók. Ennyi volt az összes pozitívum. A szálloda úgy néz ki, mint 30 évvel ezelőtt, sötét, kopott. A szobánk tele volt léggyel, a WC deszka törött. A vacsora amit kaptunk (szinte ugyanazt kaptuk mindkét hétvégén) túl sós és túl borsos volt.
2014. november 8.a párjával járt itt
Szeptember vége felé párommal itt egy éjszakára szálltam meg. A szállodát csodás miliő veszi körül, az ősfás park igazi erdei hotel atmoszférát teremt, a levegő pompás. Reggelivel foglaltuk a szállást, ami megfelelt a háromcsillagos hotelek átlagáak, de semmi extra.