Artoo

Artoo adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Kritikus
Regisztráció2016.05.18
Utoljára itt2018.02.07

2017. május 23.a párjával járt itt
Szálloda szövetségi kedvezménnyel vettük igénybe a szálloda szolgáltatásait. Pozitívum, mert más szállodák nem igen szeretik megadni a kedvezményt. A szobánk 110-es volt. A külső 20+ hőmérséklet ellenére a hűtés nem működött a szobában. Szerintem a szállodában sem, mert éjszakára kinyitották a folyosó végi ablakokat teljesen , ezért reggelre az egész szálloda a nyárfa szöszben fürdött.
Átlagos 2017. március 5.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen található ez a kiváló szálláshely. Mi a rönkházas részben kaptunk szállást. Sajnos már a szobába belépve megéreztük az iszonyatos hőséget. Legalább 26 fok volt a szobában, bár a szobai radiátor nem fűtött. Hogy később se tetézze a bajt, le is zártam teljesen. Sajnos a fürdőben lévő törölköző szárítóval már ezt nem tudtam megtenni.
2016. május 18.a párjával járt itt
A szálloda kissé lepusztult állapotban van. Az ablakon ajtókon sivít a szél. A matrac elgyengültek a szélein, ezért csak a közepén lehetett megmaradni. A teraszajtó ötletes, de rá férne egy alapos felújítás. Az uszoda, részleg szerintem rendben van. Az ellátás finom, bár kissé egysíkú. A személyzet kedves, segítőkész.