ati bácsi

ati bácsi adatlapja

Regisztráció2018.09.21
Utoljára itt2019.10.25

2018. szeptember 28.a párjával járt itt
Ebédre tértem be a párommal,tisztaság volt, a leves annyira forró hogy 10 percet kellett várni hogy enni tudjunk. Nagyon finom volt minden,a desszert is,de simán lehetett volna dupla adag is . Pedig nem vagyunk nagyevők :). A kiszolgálás jó volt,csak oda tévedt egy másik pincér is aki enyhén szólva fura fazon volt :)Kavart az étlapokkal is.
Kiváló 2018. szeptember 28.a párjával járt itt
Barátaim voltak már a szállodában ők ajánlották. Jó hogy elmentünk,a wellness kiváló,szeretjük a kényelmes szállodákat,és wellnesst ,maradandó volt az élmény a város is szép volt,és persze az is szuper hogy csak simán átsétálhattunk Szlovákiába a hídon.
Felhasználó fényképei:
Hotel Bellevue Esztergom -
2019. június 25.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat a párommal. Pünkösdi akció volt. A szálloda igazi retro,1965-ben épült rá fér a felújítás,de ígérik is. Az étkezés 4 csillagosnak is megfelelt. Nagyon jó helyen van. Az igazi meglepi ,idegenvezetés is volt ,ingyenesen. Személyzet, kedvesek és udvariasak voltak. Ajánlom mindenkinek,de ha meleg van kérjenek légkondis szobát.
Felhasználó fényképei:
Hotel Nagyerdő Debrecen -