Prímás Pince Étterem Esztergom
2500 Esztergom, Szent István tér 4.

Prímás Pince Étterem Esztergom a térképen

Szállások Esztergom városában
Wellness csomagok Esztergom városában

Prímás Pince Étterem Esztergom vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Esztergomban a Bazilika mellett volt a szállásunk. A Prímás Pince étteremben volt a félpanziós vacsoránk. Az étterem szerintünk osztályon felüli, tiszta, luxus kivitelű. Az ételek, italok finomak, hát, nem a legolcsóbbak, de hát étterem. Sok különleges ételt kínálnak, nem feltétlenül a magyar ember ízlése szerint, de nagyon mutatósak az adagok, és az ízük is kiváló.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
Esztergomi wellnes alkalmából tértünk be. Nagyon érdekes a környezet, nekünk bejött! Az étlap nem túl hosszú de nins is rá szükség, mert amit kinálnak az érdekes változatos és különleges. Talán a hagyományos magyar konyha " újra gondolva. Amit ettünk az kiváló volt a hőfok, a mennyiség a tálalás és persze az izek is.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebédre tértem be a párommal,tisztaság volt, a leves annyira forró hogy 10 percet kellett várni hogy enni tudjunk. Nagyon finom volt minden,a desszert is,de simán lehetett volna dupla adag is . Pedig nem vagyunk nagyevők :). A kiszolgálás jó volt,csak oda tévedt egy másik pincér is aki enyhén szólva fura fazon volt :)Kavart az étlapokkal is.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 14.
Egy áprilisi hétköznapon tértünk be, de nem véletlenül mert már korábban kinéztem a helyet. Késői ebédidő volt már így éppen kevés vendég volt. Kedves fogadtatás után mindjárt helyet foglalva megkezdtük az étlap tanulmányozását. Rendeltünk egy medvehagyma levest pirított fenyőmaggal ami szenzációsan finom volt majd ettünk még én egy Hortobágyi palacsintát a társaságom meg egy liba burgert és egy Túrós csuszát.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Állítólag ez a legjobb hely ebben a városban! Szerintünk viszont Borzalom! 1, A halászlé még ehető kategória volt, a csirkecomb nem volt átsütve és a hozzá való köret az sajnos ehetetlen volt! 2, A pincér az asztalokhoz kísért majd rámutatott 2 asztalra, hogy válasszunk majd 10 perc után jött és kérdezte, hogy akarunk-e valamit inni!

2015. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érettségi találkozónk helyszíne volt a csodálatos környezetben lévő Prímás Pince étterem, mely elvarázsolt minket a maga szépségével, patinájával. Ízletes és nagyon kedvezményes árú vacsorát kaptunk,különböző grillezett húsokkal, zöldségekkel, mártásokkal, salátával és a környék legízletesebb boraival. A személyzet kedves és figyelmes.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször voltunk a Prímás Pincében és még sosem csalódtunk. Szezonális kiváló minőségű ételek környékbeli alapanyagokból! Minden ember talál magának megfelelő ételt és bort is. A kiszolgálás profi és könyezet stílusos. Külön pont, hogy vasárnaponként a gyermekeknek külön foglalkozás van felügyelettel (óvónővel! ! ! )!

2014. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. május 26.
Egy családi összejövetel alkalmából voltunk ott, vasárnapi napon. Pont aznap elöre meghatározott összegért svédasztalos ebéd volt - így elöre telefonon le kellett foglani az asztalt ami a megadott idöre elö is vol készítve. Az alatt az idö alatt még ott voltun eltávozott egy asztaltársaság és tanúi voltunk hogy az asztala tiszta terítöket raktak és természetesen megterítetek.

Mobilról küldte. | 2014. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 24.
Egyedülálló épített környezet, boltivek, borok és ételek. 5* Változó és változatos ételek helyi alapanyagból. Minőség vidéken!

Mobilról küldte. | 2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 24.
Kulináris élmény gyönyörű környezet és a boralagút is fantasztikus, egyértelműen ez a legjobb étterem Esztergomban. Ha újra Magyarországon járok feltétlenül be fogok újra nézni

Legnépszerűbb csomagok Esztergomban és környékén
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.25. - 2020.08.31.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.16. - 2020.10.31.
Boutique Residence Budapest
3 nap/2 éjszaka 16.907 - 34.428,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.30. - 2020.12.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fitness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.22. - 2020.08.31.
Globall Hotel
Telki
2021.01.01. - 2021.07.06.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.09. - 2020.11.22.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.173 - 11.783,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2021.01.03.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
MP Hostel Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 29.900 - 31.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.02.21. - 2020.08.30.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.078,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.01. - 2020.12.20.

Szállodák Esztergom környékén
Royal Club Hotel Esztergom
Tó Wellness Hotel Esztergom
City Hotel Unió  Esztergom
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Boldog napok (min. 2 éj)