Prímás Pince Étterem Esztergom
2500 Esztergom, Szent István tér 4.

Prímás Pince Étterem Esztergom a térképen

Szállások Esztergom városában
Wellness csomagok Esztergom városában

Prímás Pince Étterem Esztergom vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Esztergomban a Bazilika mellett volt a szállásunk. A Prímás Pince étteremben volt a félpanziós vacsoránk. Az étterem szerintünk osztályon felüli, tiszta, luxus kivitelű. Az ételek, italok finomak, hát, nem a legolcsóbbak, de hát étterem. Sok különleges ételt kínálnak, nem feltétlenül a magyar ember ízlése szerint, de nagyon mutatósak az adagok, és az ízük is kiváló.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
Esztergomi wellnes alkalmából tértünk be. Nagyon érdekes a környezet, nekünk bejött! Az étlap nem túl hosszú de nins is rá szükség, mert amit kinálnak az érdekes változatos és különleges. Talán a hagyományos magyar konyha " újra gondolva. Amit ettünk az kiváló volt a hőfok, a mennyiség a tálalás és persze az izek is.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebédre tértem be a párommal,tisztaság volt, a leves annyira forró hogy 10 percet kellett várni hogy enni tudjunk. Nagyon finom volt minden,a desszert is,de simán lehetett volna dupla adag is . Pedig nem vagyunk nagyevők :). A kiszolgálás jó volt,csak oda tévedt egy másik pincér is aki enyhén szólva fura fazon volt :)Kavart az étlapokkal is.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 14.
Egy áprilisi hétköznapon tértünk be, de nem véletlenül mert már korábban kinéztem a helyet. Késői ebédidő volt már így éppen kevés vendég volt. Kedves fogadtatás után mindjárt helyet foglalva megkezdtük az étlap tanulmányozását. Rendeltünk egy medvehagyma levest pirított fenyőmaggal ami szenzációsan finom volt majd ettünk még én egy Hortobágyi palacsintát a társaságom meg egy liba burgert és egy Túrós csuszát.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Állítólag ez a legjobb hely ebben a városban! Szerintünk viszont Borzalom! 1, A halászlé még ehető kategória volt, a csirkecomb nem volt átsütve és a hozzá való köret az sajnos ehetetlen volt! 2, A pincér az asztalokhoz kísért majd rámutatott 2 asztalra, hogy válasszunk majd 10 perc után jött és kérdezte, hogy akarunk-e valamit inni!

2015. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érettségi találkozónk helyszíne volt a csodálatos környezetben lévő Prímás Pince étterem, mely elvarázsolt minket a maga szépségével, patinájával. Ízletes és nagyon kedvezményes árú vacsorát kaptunk,különböző grillezett húsokkal, zöldségekkel, mártásokkal, salátával és a környék legízletesebb boraival. A személyzet kedves és figyelmes.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször voltunk a Prímás Pincében és még sosem csalódtunk. Szezonális kiváló minőségű ételek környékbeli alapanyagokból! Minden ember talál magának megfelelő ételt és bort is. A kiszolgálás profi és könyezet stílusos. Külön pont, hogy vasárnaponként a gyermekeknek külön foglalkozás van felügyelettel (óvónővel! ! ! )!

2014. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. május 26.
Egy családi összejövetel alkalmából voltunk ott, vasárnapi napon. Pont aznap elöre meghatározott összegért svédasztalos ebéd volt - így elöre telefonon le kellett foglani az asztalt ami a megadott idöre elö is vol készítve. Az alatt az idö alatt még ott voltun eltávozott egy asztaltársaság és tanúi voltunk hogy az asztala tiszta terítöket raktak és természetesen megterítetek.

Mobilról küldte. | 2014. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 24.
Egyedülálló épített környezet, boltivek, borok és ételek. 5* Változó és változatos ételek helyi alapanyagból. Minőség vidéken!

Mobilról küldte. | 2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 24.
Kulináris élmény gyönyörű környezet és a boralagút is fantasztikus, egyértelműen ez a legjobb étterem Esztergomban. Ha újra Magyarországon járok feltétlenül be fogok újra nézni

Legnépszerűbb csomagok Esztergomban és környékén
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.20.
Hotel Gottwald
Tata
2 nap/1 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.07. - 2019.12.20.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.796 - 14.782,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.07. - 2020.12.31.
Kristály Imperial Hotel
Tata
4 nap/3 éjszaka 37.830,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándékokkal, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, pálinkakóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sóterápiával, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 12.960 - 13.860,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.12.08. - 2020.12.31.
Full Moon Design Hostel
2 nap/1 éjszaka 5.506 - 7.831,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2021.10.25.
Klebelsberg Kastély
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.120,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.08.29.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.01. - 2019.12.31.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.07. - 2021.12.05.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Esztergom
Royal Club Hotel Esztergom
Tó Wellness Hotel Esztergom
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Prímás Pince Étterem EsztergomX