Bachmanné Marika

Bachmanné Marika adatlapja

Regisztráció2014.06.29
Utoljára itt2016.10.06

Kiváló 2014. augusztus 27.családjával járt itt
Augusztus 25-27 ig vettük igénybe a panzió szolgáltatását. Maximálisan meg voltunk elégedve vele. Szép tágas és tiszta szoba fogadott. Az ágy kényelmes volt. A fürdő tiszta volt. A konyhája jól felszerelt,minden meg volt ami kell. A tulajdonos kedvesen és udvariasan fogadott bennünket. Programokat ajánlott mit érdemes megnézni,hová érdemes elmenni.
Kiváló 2014. június 30.a párjával járt itt
2013. augusztusban jártunk a párommal utoljára az étteremben. Mi ha kikapcsolódni szeretnénk csak ez jöhet szóba. Nagyon finoman főznek az adag mennyisége is tökéletes. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az étterem és a kinti rész tiszta és barátságos. Mi szoktunk házhoz szállítást is rendelni. a kihozott étel meleg és pontos a kihozatal is.
Kiváló 2015. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Augusztus hónapban voltunk a vendégházban,4 napot töltöttünk ott.Nagyon kedves a vendéglátó.Tiszta rendezett környezet fogadott.A szoba és a fürdőszoba tiszta.Csendes a környék.Jól felszerelt a konyha.A szállás jól megközelíthető.nagyon jól éreztük magunkat,máskor is elmegyünk,ha lehetőségünk lesz.