Kert Panzió Sárospatak
3950 Sárospatak, Rákóczi út 31.

Kert Panzió Sárospatak a térképen

Kert Panzió Sárospatak értékelése:

9. helyezett a 22 sárospataki szállás közül

Kert Panzió Sárospatak bemutatkozása

A panzió a város központjában, a történelmi nevezetességek közelében található. Földszintes, parkosított udvarral körülhatárolt, csendes szálláshely. Megfelelő kiindulópontot jelent a város és a régió felfedezéséhez. Rendelkezik egy önellátó konyhával, bográcsozási, szalonnasütési lehetőséggel. Szomszédságában több étterem, ABC található.

Kert Panzió Sárospatak képei

Szállások Sárospatak városában
Wellness csomagok Sárospatak városában

Kert Panzió Sárospatak vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek három napot töltöttünk el párommal a panzióban. Csak pozitív tapasztalataink vannak. A szállásadó és családtagjai kedvesek, segítőkészek. A panzió a belvárosban található, mégis csendes. Minden látványosság, bolt, étterem szó szerint pár perc sétára van csak. Az udvar szép, rendezett rengeteg virág és növény található rajta.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Augusztus 25-27 ig vettük igénybe a panzió szolgáltatását. Maximálisan meg voltunk elégedve vele. Szép tágas és tiszta szoba fogadott. Az ágy kényelmes volt. A fürdő tiszta volt. A konyhája jól felszerelt,minden meg volt ami kell. A tulajdonos kedvesen és udvariasan fogadott bennünket. Programokat ajánlott mit érdemes megnézni,hová érdemes elmenni.

Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tokaji borral, kerékpár és szauna használattal
Braun Vendégház
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.16-ig

Szállodák Sárospatak környékén
Nyári zsongás - kastélyban (min. 2 éj)
Mini vakáció (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre