Casablanca Szálláshely Debrecen

Casablanca Szálláshely Debrecen
Casablanca Szálláshely DebrecenCasablanca Szálláshely Debrecen
Casablanca Szálláshely DebrecenCasablanca Szálláshely Debrecen

Casablanca Szálláshely Debrecen bemutatkozása

Szálláshelyünk a várost átszelő 4-es, 33-as, és a 47-es főutak találkozásánál az Árpád tér mellett található, közel a belvároshoz, a Főnix Rendezvénycsarnokhoz és a Sportuszodához. A szálláshelyünk mellett található étteremben a nap minden szakában lehetőség van étkezésre, a szálláshelyhez ingyenes zárt parkoló tartozik.

5Szolgáltatás
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Casablanca Szálláshely Debrecen vélemények

Kiváló 2019. augusztus 26.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk a panzióban. Igaz a mondás, "az első benyomás sokat jelent" !Zárt parkoló,kedves fogadtatás,tisztaság mindenhol. Kényelmes szoba, a polcokon könyvek. Talán ami kicsit zavaró, az utca zaja, de ez természetes, s meg is szoktuk. Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük, jövünk még !
Kiváló 2017. augusztus 5.családjával járt itt
Négy napot töltöttünk itt. A szállás nagyon szép, tiszta, jól felszerelt, és jól megközelíthető. A szállásadó nagyon kedves, közvetlen és segítőkész. A belváros könnyen megközelíthető tőle, gyalog 10 perc. Jól döntöttünk, hogy itt szálltunk meg. Legközelebb is ide fogunk jönni. Köszönünk mindent, nagyon jól éreztük magunkat!
Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2016. október 6.családjával járt itt
2016 augusztus elején jártunk Debrecenben és szálltunk meg a Casablanca-ban. Egy kicsit hamarabb érkeztünk,de nem volt gond belőle. A szállásadók nagyon kedvesen fogadtak,mindent elmondtak amit kellett. A szoba tágas és tiszta volt. Az ágyak kényelmesek voltak. A fürdőszoba jól felszerelt és tiszta.
Kiváló 2015. július 6.csoporttal járt itt
A 45 éves után az 50 éves érettségi találkozót is a Casablanca Étteremben tartottunk. Az előkészülés során tudtam meg, hogy az étterem néhány szobával már szállás lehetőséget is biztosít. Szerencsére időben léptem és foglaltam le egy kétágyas szobát, mert ugyanabban az időben az étterem külön termében lakodalmat is tartottak, így minden szoba foglalt lett.
Kiváló 2015. március 31.kollégákkal járt itt
Kollégával szálltunk meg itt, egy éjjeli munka előtt. A háziak minden igényünket rugalmasan igyekeztek kezelni, mivel éjszaka kellett dolgoznunk a városban, így javaslatokat tettek arra vonatkozóan, hogy a legkevesebb kényelmetlenségünk származzon ebből (kulcs leadás és kijelentkezés eltolása pár órával).
Casablanca Szálláshely válasza
Köszönjük.