6800 Hódmezővásárhely, Pálffy u. 2

Szállások Hódmezôvásárhely városában
Wellness csomagok Hódmezôvásárhely városában

Bandula Vendéglő Hódmezővásárhely vélemények

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14.
Múlt hónapban látogattunk el ide a párommal és a gyerekekkel. Réges-régen sokszor pizzáztunk itt, gyerekeknek kedveskedtünk ezzel, hogy ők is megkóstolhassák, hogy bizony itt ízletes a pizza. Nem mellékesen nekünk is volt mit ünnepelni, a 15. házassági évfordulónkat. Szép idő volt, így a hangulatos kerthelyiségben ültünk le.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 12.
Két hónappal ezelőtt jártunk itt a párommal. Az ennivaló finom volt itt is, az étlap árai nem volt drága. Bőséges ennivalót kaptunk.Nem kellett sokat várni az ennivalóra, udvarias kiszolgálás volt. Igaz a hangulat lehetett volna jobb, de ettől függetlenül jól éreztük magunkat. Ha valaki arra jár, térjen oda be, csak ajánlani tudjuk.

Alfoto TOP fotófeltöltő
2017. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. február 28. - 5 látogató hasznosnak vélte
A hatalmas kerthelyiséget és az utcafront fedett teraszát látva rusztikusabb belső teret vártam. De amíg ámultam és bámultam a hangulatos belsőn, a pincérek már meg is jelentek: „Étlap, vagy svédasztal? ” És már ajánlották is a felhozatalt – kedvesen, nem tukmálósan. Megnyerő volt a svédasztal kínálata, így nem korlátoztuk magunkat az étlappal.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 16.
Kicsit rosszul esik, hogy pont én fogom lerontani a Bandula szép 5 csillagos gyűjteményét. De hát ez van. Voltam a Bandulában eddig háromszor, mindannyiszor távol állt az 5 csillagos/pontos/szívecskés teljesítménytől. Népszerűsége érthető, mivel komoly adagokat kínálnak, tűrhetően elkészítve, valamivel az átlag felett.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 8.
Ma megszállt minket a lustaság. Tehát menjünk ebédelni. Vásárhely mindössze 22 km. Gyerünk a Bandulába. Totál telt ház fogad 13,07-kor. A pincér máris ott van. Leültet egy 13 órára foglalt asztalhoz. Itt nincs várakozás,ha nem jön a foglaló vendég,már ott a másik. Ez esetben mi. Mire leülünk kezünkben az étlap. 2 perc mulva elöttünk a rendelt ital.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 19.
Ajánlani tudom mindenkinek. Régóta visszajárok ide. Kb. 30 éve van Rola az 1 emlékem.A közelébe laktam régebben .Sokat változott, s az előnyére vált a fejlődése.
Akár üzleti megbeszélésre 1 üditö mellett napközbe, vagy családi eseményekre, osztálytalálkozóra nagyon jó hely. A pizza-jukat is nagyon szeretjük ott fogyasztani, vagy házhoz rendelni.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kitűnő étterem! A vezető nagyon rendes, kedves ember. Nélküle ez a hely nem lenne az első helyen. A kiszolgálás tökéletes, kedvesek a pincérek.
Aki erre jár üljön be egy ízletes ételre. Az étlap fent van a neten is. Akkora a választék, hogy nehéz is választani. Ha tehetjük csak a Bandula vendéglőbe megyünk.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 17.
Már hosszú évek óta járunk ide és mindig elégedettek vagyunk az ételek mennyiségével, minőségével és a kiszolgálással is. Anno még csak pizzázni jártunk ide, aztán felfedeztük a specialitásokat is, amik nagyon elnyerték a tetszésünket. Anyukám 60. születésnapját is ott tartottuk. És a gyerekeink első éttermi élménye is a Bandulához köthető.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 30.
2013. augusztusban jártunk a párommal utoljára az étteremben. Mi ha kikapcsolódni szeretnénk csak ez jöhet szóba. Nagyon finoman főznek az adag mennyisége is tökéletes. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az étterem és a kinti rész tiszta és barátságos. Mi szoktunk házhoz szállítást is rendelni. a kihozott étel meleg és pontos a kihozatal is.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 6.
Nagyon szeretem ezt az éttermet mert nagyon finom az étel és rendkívül udvarias a kiszolgálás.Ha ritkán eljutunk étterembe mindig ide szoktunk eljönni.Hangulatos a belső tér is mert mindig ég gyertya az asztalon de a külső rész annyira nagyon csodás mintha az ember nem is Magyarországon lenne,egyszerúen MESÉS!!!

Legnépszerűbb csomagok Hódmezővásárhelyen és környékén
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköntös bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.15.
Novotel Szeged Hotel
Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.04.05. - 2020.12.31.
Tisza Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, ajándék múzeumi belépőkkel, városnézés kisvonattal, korai bejelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Science Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.300 - 45.948,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2021.01.01.
Príma Vendégház
Tiszakécske
2020.05.01. - 2021.04.05.
Dóm Hotel
2-4 éjszaka 8.938,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.11. - 2020.12.30.
Vén Diófa Vendégház Szeged

Szállodák Hódmezővásárhely környékén
Tisza Hotel Hódmezővásárhely
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Colosseum Wellness Hotel Hódmezővásárhely
Húsvéti ünnepi hétvégi ajánlat (min. 3 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Öt éjszakás üdülés (min. 5 éj)

Bandula Vendéglő HódmezővásárhelyX