balatoni

balatoni adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Kritikus
Regisztráció2018.10.17
Utoljára itt2020.03.25

2018. november 14.a párjával járt itt
Szerettük volna megismerni Debrecen városát és ezt a természetközeli szállodát választottuk. Villamossal könnyen megközelíthető volt a város, amely szépségével minden várakozásunkat felülmúlta. A szobából szép kilátás nyílt a parkra, berendezése megfelelt két napi tartózkodáshoz, a körülményekhez képest tiszta volt.
2019. április 17.a párjával járt itt
Tavaszi pihenés

A szállás kitűnő pihenésre, a szoba tágas, az ágy kényelmes pihenést biztosított. A szálloda konyhája ízletes, változatos. A fürdő kis sétával megközelíthető, a mögötte lévő tó és környéke romantikus. Jó kiinduló pont a környező városok megtekintésére is, pl. Gyula, Békéscsaba.
Kiváló 2020. január 19.a párjával járt itt
Téli kirándulást tettünk Sopronba. Már nem először jártunk a Pannonia Hotelben, ami ismét kellemes élményt nyújtott számunkra. A városközpontban található a szálloda, ahonnan minden könnyen elérhető. Műemlékekben gazdag város, a bájos Ikva patakkal. A szálloda berendezése romantikus, a falakon lévő képeket egy galéria is megirigyelhetné.