Pannonia Hotel Sopron
9400 Sopron, Várkerület 75.

Pannonia Hotel Sopron a térképen

Pannonia Hotel Sopron értékelése:

3. helyezett az 56 soproni szállás közül
60. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Pannonia Hotel Sopron bemutatkozása

1893-ban épült a város szívében, a történelmi belvárostól néhány lépésre Sopron legrégebbi szállodája, a Pannonia Hotel. A klasszicista stílus remekeként régi fényében pompázó hotel a történelmi múltat és a hagyományokat modern komforttal kapcsolja össze - 79 egyedileg kialakított szobával és nemzetközi színvonalú szolgáltatásokkal várja vendégeit.

Pannonia Hotel Sopron képei

Pannonia Hotel Sopron vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 22.
nagyon kellemes 3 napot töltöttünk a szállodában csodás környezet, minden közel olyan mintha egy kicsit a multban járnánk bármikor szívesen vissza megyünk Sopron nagy kedvenc több szállodájában voltunk most a város közelsége miatt választottuk ezt nem csalódtunk mindennel meg voltunk elégedve jó szívvel tudom ajánlani

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 19.
Téli kirándulást tettünk Sopronba. Már nem először jártunk a Pannonia Hotelben, ami ismét kellemes élményt nyújtott számunkra. A városközpontban található a szálloda, ahonnan minden könnyen elérhető. Műemlékekben gazdag város, a bájos Ikva patakkal. A szálloda berendezése romantikus, a falakon lévő képeket egy galéria is megirigyelhetné.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
A hely és a szállás is teljesen megfelelő volt! A személyzet kedvessége határtalan! Nagyon jó helyen van mozgalmas város Sopron! Ha egyszer ellátogattok Sopronba akkor mindenképp csak ajánlani tudom a Pannónia hotelt! :)
A tűztorony egy csodálatos létesítmény mindenképp nézzétek meg, fentről a kilátás nagyon gyönyörű!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 25.
A szálloda oldalán foglaltuk a szállást 3 főre viszonylag kedvezményesen. Valószínűleg ezért kaptuk azt a két légteres szobát ahol az egyik helység ablaktalan volt. Ez egy kicsit mellbe vágott és nyomasztó volt. A szálloda többi jellemzőjével elégedettek voltunk. A berendezés antik hatású és ideillő ,hangulatos volt. Sokan nem is használták ki a tetőn a pazar kilátású teraszt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Március 5-7-ig háromnapos kirucc a megszokott pihenőhelyre - Sopronba. Mivel egyre fogynak azok a szálláshelyek ahol még nem jártunk, már a nagyágyúkra is sor kerül a szállás kiválasztásakor. Igen, az a terv, hogy életünk során "végiglakjuk" az összes soproni szálláshelyet. Panziótól a szállodákig. Jól haladunk! A Pannóniát eddig csak kívülről méregettük.

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon rövid időt töltöttünk itt, csupán egyetlen éjszakát. A gyermekeink után jöttük, egy közös vasárnapi programra, ők pedig az előre lefoglalt, ajándékba kapott hétvégi kikapcsolódásukat töltötték itt. A szálloda szuper helyen van, Sopron belvárosában. A kívülről impozáns épületbe lépve, első benyomásom is pozitív volt.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 13.
Akciós foglalással, előrefizetéssel voltunk itt, így nagyon jó volt az ár: 34 ezer Ft/2fő/3éj reggelivel. A két hónappal előbbi foglalásnál megjelöltem a szobát is, (várkerületre néző, erkélyes), ezt meg is kaptuk, a szoba tágas és jól felszerelt volt. A welness részleg jó színvonalú, többféle szauna, nagy jacuzzi, úszómedence, stb.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
2017. novemberében töltöttem itt egy pár napot a párommal. Sajnos esős időnk volt, igy a városnézésre kevés idő jutott. Szauna, jakuzzi részleget mindennap felkerestük, elég jó volt, mert este 6 körül kevesen voltak. A reggelinél voltak gondok, kevés felvágottféle volt, a tálalásnál belehajolt a vendég a felszeletelt sajtokra, mivel a pult ésszerütlenül alacsonyan volt, kb.
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
2018. májusában 4 éjszakát töltöttünk el párommal a hotelben. 4 évvel ezelőtt már szálltunk meg itt, akkor is jó véleménnyel voltunk a szolgáltatásról. Most sem tudok éles kritikát mondani, bár egy-két dolog nem tetszett. A szoba takarítása elmaradt, csak a szemetes edényeket ürítették ki naponta és megigazították az ágyneműt.

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 2.
Kellemes 3 napot töltöttünk baráti társasággal. Az étterem és az ételek kiválóak. A velnes részleg, a szauna, a pihenési lehetőség nagyon kellemes volt. A belváros közelsége is csábító.A szálló berendezése is nagyon színvonalas, a személyzet kedves és segítőkész.A jövőben még szeretnénk néhány kellemes napot a szállodában eltölteni.

Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 14.000 - 18.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2022.09.26-ig
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.009 - 25.513,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2022.09.28-ig
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.973 - 16.832,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.075,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Pólus Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csiga Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 12.300 - 13.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 34.000,- Ft/család/éjszaka: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, wifi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Apartman Szanyi
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 4.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 2.997,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
2020.12.24. - 2020.12.27.
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 56.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 14.900 - 31.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Sopron környékén
Wolf Panzió Sárvár
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Napi ár (1 éjtől)
Karácsonyi varázslat (min. 2 éj)

SopronX