bazs

Utoljára itt2016.06.01

Tetszett -

Club Thermál Kastély Poroszló

Kiváló 2013. június 24.családjával járt itt
Novemberben foglaltunk, 2 napon belül le lett egyeztetve a júniusi dátum. Parkoló hatalmas. A toronyszobát kaptuk, tehát 2 szinten mozogtunk, modern bútorokkal, klímával, nagyon szép fürdőszobával. 2 éjszakát töltöttünk ott, a park gondozott, a belső fürdőrész is pont megfelelő! Az ételek szuperek és bőségesek voltak, az ott dolgozók készségesek és mosolygósak!
Kiváló 2016. május 18.családjával járt itt
Áprilisban szálltunk meg a siófoki club218 apartmanházban kuponnal. Hatalmas épület, mégis a wellness rész üres volt, szuper volt! Az ott dolgozók és a szállásadó hölgy is nagyon kedves. Az apartman, melyet kaptunk, a legszebb-legnagyobb apartman, Csodás kilátással, mindennel felszerelve. A bútor modern, az kilátás gyönyörű,kiskutyust is szívesen fogadtak.
Club218 Siófok válasza
Örülünk hogy jól érezték magukat nálunk! Legyenek vendégeink máskor is!
2016. május 25., Club218 Siófok, Club218 Siófok
2013. július 23.családjával járt itt
Tetszett a hely, a fürdő közelsége, az ott dolgozók kedvessége! Az előző vendégek véleménye alapján félve mentem a hotelba, vittem plédet, párnát, mindent, amivel komfortosabbá tehetem családomnak ezt a 3 napot. 13 e Ft-ért mentünk 2 éjszakára félpanzióval. Nyoma nem volt azoknak a negatív dolgoknak, amiket itt leírnak a hotelről.