Hotel Família Zamárdi

Hotel Família Zamárdi
Hotel Família ZamárdiHotel Família Zamárdi
Hotel Família ZamárdiHotel Família Zamárdi

Hotel Família Zamárdi bemutatkozása

Fedezze fel a Balaton déli partját, Somogyország határán! Túrázzon a környék hatalmas erdeiben, kerékpározza körbe a tavat, merüljön el a Balaton sekély vizében, mely gyermekes családoknak ideális lehetőséget nyújt a pihenésre, a zamárdi szabad strandnál.

Bohém Birtok Zamárdi - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Hotel Família Zamárdi vélemények

Gyenge 2022. július 31.a párjával járt itt
Egy hetet voltunk a hotelben, többnyire csak szállásként használtuk, mivel egész nap a strandon voltunk. -A személyzet kedves, az ételek jók és itt említeném meg, hogy az alapanyagokat a helyi termelőktől szerzik be valóban, hiszen tanúja voltam egy zöldség szállítmánynak. -Sajnos messze van a parthoz (1. 5 km.
Kiváló 2021. november 17.barátokkal járt itt
Október végén tartotta a szálloda az évvégi záró buliját amin én is részt vettem. Disznóvágással egybekötött buli volt. Remek társasággal és jó hangulatban telt el ez a három nap. Tavaszra a nyitó bulin is szeretnék részt venni. Köszönettel tartozom az összes hotel dolgozóinak ezért a jó hangulatért amit a mi szórakozásunkért tettek.
Kiváló 2020. július 26.gyerekekkel járt itt
Ami tetszett: Wellness részleg, nagy medencével.kiváló ételek, nagyméretű családi szobák.
Ami nem tetszett: Gyalog picit messze van a balatonpart ,a parton viszont fizetni kell a parkolásért.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2016. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Szeptemberben 3 szép napot töltöttünk ott. Nagyon szép helyen van. Már harmadszor voltunk, de majd még megyünk. Már tözsvendégek leszünk. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Választékos a svédasztalos reggeli. Kuponhoz még lövészet is tartozott. Szántódra el lehet menni és onnan komppal Tihanyba. Így elmegy egy egész nap.
Hotel Família Zamárdi - SzobákHotel Família Zamárdi - SzobákHotel Família Zamárdi - Wellness
Kiváló 2014. augusztus 30.a párjával járt itt
A szálloda személyzete kedves és udvarias volt, a hotel környezete nagyon szép és jól megközelíthető helyen van. Az alagsori uszoda rendkívül hangulatos és kellemes hely. Svédasztalos ellátásunk volt, az ételek minősége és mennyisége kiváló volt, ugyanígy a reggelié is.
Átlagos 2014. március 17.gyerekekkel járt itt
Zamárdit nagyon szeretjük,de a szállodával nem voltunk elégedettek. A szobában a szúnyogháló lyukas volt és folyton bejöttek a darazsak nem mertem aludni nehogy megcsípje egy a gyereket. A medence szép,de nagyon hideg volt,egyszer voltam benn,és nagyon megfáztam és pont babát vártam. A nyaralás hátra levő részében beteg voltam.
2013. július 30.családjával járt itt
Imádom Zamárdit, tehát a hely csodálatos volt. A szobánk is, amit kaptunk. A pincében a medence nagyon szuper! Kislányom sokat fürdött benne, bár elég mély. A személyzet kedve volt! A kis tó nagyon szép,csak nem a legrendezettebb. Az ételek is finomak voltak,csak a vacsora tűnt kis adagnak.
Kiváló 2013. június 25.a párjával járt itt
Nagyon szeretünk ide jönni, az ellátás, a kiszolgálás, a kedves családias légkör nagyon elbűvölt minket. Nagyon szeretjük az uszodáját, a pihenés túrázás szépségét. A teraszon ülni nagyon jó.
Könnyen megközelíthető, a környéken sok a látnivaló, sétálni, kerékpározni, lehet.
Kedves emberekkel találkozhatunk.
Kiváló 2013. április 27.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel, mert ez a mi kettőnk napja volt. Szép hely Zamárdi. Itt még soha nem jártam, de remélem még lesz lehetőségünk rá, hogy vissza menjünk. Ezt az utat a szüleimtől kaptuk ajándékba. A Balaton partja is gyönyörű volt. Köszönjük a személyzetnek is ezt a pár napot.
Átlagos 2013. április 23.a párjával járt itt
A hotel és a szobák tiszta, rendezett. A személyzet szimpatikus, kedves és figyelmes. A reggeli bőséges volt, a vacsora finom, de nagyon kis adag. A wellness részlegben az uszodát tudtuk csak használni. A szálloda előtti kis tó és környéke nem a legtisztább. A hotel könnyen megközelíthető, a parkolás megfelelő.