Hotel Fortuna Zalakaros

2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Hotel Fortuna Zalakaros vélemények

Átlagos 2018. augusztus 21.barátokkal járt itt
Kozel van a furdohoz, de nem a szomszedban! Kicsit erosen kopottabb, lelakott, mint a kepeken az oldalan. A reggeli megfelelt, a vacsora eleg borzaszto minosegu, erosen menzas jellegu! A desszert egy vicc, az alma es a lekvaros bolti gofri mellett a kozerti aprosuti volt a legjobb a versenyben! A szemelyzet viszont kedves es segitokesz!
2018. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves a tulajdonos holgy. Kozvetlen es tenyleg lesi a kivansagokat. Vacsira egyfele menu van de boven eleg es nagyon finom. Deszert is van. Gyerekagy nem volt de megoldottuk elaludt az osszetolt nagy agyon is. Nagyon jol ereztuk magunkat.
2018. május 22.a párjával járt itt
Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. A kiszolgálás kifogástalan volt, az ételek háziasak és bőségesek voltak. Akcióban foglaltuk le jó előre, de a várakozásainkat maximálisan felülmúlta, csak ajánlani tudjuk!
Szörnyű 2017. szeptember 10.családjával járt itt
Anyukámat szerettem volna meglepni Zalakaros pihenéssel. Sajnos erre a hotelra esett a választás. Félpanziós ellátás a második este vacsora szilvás gombóc ami nyers volt és a hab a tortán, anyukám beleharopot a magot benne felejtették. Egyedül voltunk vendégek mint egy siralomház.
Szörnyű 2017. augusztus 15. járt itt
Ez a hely nem tudom hogyan kaphatott hotel minősítést?
Gyerektábornak sem ajánlom. Gyermekem nem merte használni a zuhanyzót olyan szörnyű volt.
Az épület nulla szigetelésű.
Hotel Fortuna Zalakaros - EgyébHotel Fortuna Zalakaros - Külső képHotel Fortuna Zalakaros - EgyébHotel Fortuna Zalakaros - Egyéb
Gyenge 2017. július 27.családjával járt itt
Nagy örömmel vàrtuk, hogy újra Karoson legyünk. Most erre a hotelre esett a vàlasztàs. Sajnos. A legnagyobb baj az, hogy àr érték arànyban elégedettlenek voltunk. Sokat fizettünk, keveset kaptunk. A "csalàdi szoba" ahol elhelyeztek bennünket nagyon dohos volt. A berendezés pedig kb. a 80-90- es években àllta meg a helyét.
Kiváló 2017. július 15.gyerekekkel járt itt
Két gyermekkel ( 6 és 9 évesek) 4 nap/3 éjszakát töltöttünk a Hotel Fortunában. A szoba szép tiszta volt, praktikusan berendezett. A személyzet kedves és segítőkész (kértünk gluténmentes étkezést egyikünknek, amire nagyon figyeltek és külön szervírozták a gluténmentesen elkészített ételeket).
Kiváló 2017. május 22.a párjával járt itt
Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. A szobánk ragyogóan tiszta, kényelmes volt. Sok szekrény, komplett ülőgarnitúra, franciaágy,tévé,hűtőszekrény, erkély asztallal és székekkel. Finom ételeket kaptunk, külön megkérdezték, hogy milyen meleg ételt szeretnénk reggelire. Vacsorára levest, húsételt és desszertet is kaptunk.
A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Kiváló 2014. július 21.gyerekekkel járt itt
A Hotel Fortuna Zalakaros messzemenően felülmúlta az elképzeléseinket és elvárásainkat azok alapján, amit a szálló honlapján láttunk és az ár arányában elvártunk. A személyzet rendkívül barátságos, segítőkész és korrekt volt.
Kiváló 2014. július 3.barátokkal járt itt
Nagyon sok rossz véleményt írtak erről a helyről,DE ÚJ TULAJDONOSA VAN! A neve is megváltozott HOTEL FORTUNA ZALAKAROS. A személyzet új a szobákban a bútorok újak, egyszóval megújult minden. A KONYHÁJUK kitűnő,bőséges,változatos. A szomszédos apartmanház termálmedencéjét és szaunáját is igénybe lehet venni. Én voltam 2013-ban e-helyen,és most 2014-ben is, van hasonlítási alapom.