BekőTimi

BekőTimi adatlapja

34 évesen jártam egynéhány étteremben és szállodában belföldön és külföldön egyaránt. Szeretem megfigyelni a háttérfolyamatokat, mi működteti a szerkezetet, vagy megtalálni, hol a hiba. Viszont mulya vagyok, de szólok, max oda nem megyek többet. Ami
Szeretem megfigyelni a háttérfolyamatokat, mi működteti a szerkezetet, vagy megtalálni, hol a hiba. Viszont mulya vagyok, nem szólok, max oda nem megyek többet. Ami hely viszont bejön, ott végigesszük az étlapot!
Regisztráció2014.03.27
Utoljára itt2015.07.24

Kiváló 2014. március 27.a párjával járt itt
Pár havonta felbukkanunk. A hét közbeni napi menü is finom, és mindig van szezonális étlap is. Minden nagyon ízletes, az ételek megérik a pénzüket. A kiszolgálás gyors, és barátságos. Most már jön a jó idő, ki lehet ülni a teraszra. Akár az egyik kávékülönlegességet próbáljuk ki, vagy csak egy limonádét, esetleg egy desszertet, vagy egy komplett menüt, mindenképpen csak ajánlani tudjuk.
Kiváló 2015. július 24.a párjával járt itt
A vasárnapi tópart körüli sétánkat szoktuk itt lezárni. Kellemesen kiülünk, szinte a tóparton. Folyamatosan vannak vendégek, de mégis találunk magunknak mindig helyet. A kiszolgálás gyors és kedves. Ha sokan is vannak, gyorsan haladunk. A hekk finom, a gyros szintén. Az adagok kiadósak, ár-érték arányban teljesen jó.
Csóni Tó Büfé válasza
Köszönjük szépen a pozitív visszajelzést :-)
2015. július 29., Csóni Tó Büfé, üzemeltető
Kiváló 2018. szeptember 10.a párjával járt itt
A szálloda abszolúte központi helyen van, mégis csendes, különösen a parkolóra nyíló szobák. A személyzet kedves, figyelmes, mosolygós. A szoba nemrég lehetett felújítva, teljesen rendben volt, szerencsére a fürdőszoba méretén sem spóroltak. A reggeli is rendben volt