Hotel Arkadia Pécs ★★★★

Hotel Arkadia PécsHotel Arkadia Pécs
Hotel Arkadia PécsHotel Arkadia Pécs
8 fotó

Hotel Arkadia Pécs bemutatkozása

A Hotel Arkadia egyedülálló adottságokkal és elhelyezkedéssel várja vendégeit, szó szerint a történelmi belváros és a Széchenyi tér csúcsán, a műemlékektől és múzeumoktól karnyújtásnyira. A szálloda belsőépítészete és színvilága a Bauhaus stílus tiszta vonalvezetését tükrözi.

14 vendég véleménye alapján

4,2Kényelem
4,3Szolgáltatás
4,6Étkezés
4,9Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!

A Hotel Arkadia legnépszerűbb csomagjai

Hotel Arkadia Pécs - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
32.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től reggelivel
2022.12.31-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Hotel Abacus Herceghalom
71.960 Ft / 2 fő / 2 éj-től kiváló félpanzióval

Hotel Arkadia Pécs vélemények

Kiváló 2022. július 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó helyen van a szállás, tiszta szép modern berendezésű a szoba, a személyzet rugalmas volt és kedves, a szobát minden nap takarították, tisztálkodási pipere cikkek voltak a szobához és bőséges, friss, választékos volt a reggeli amelyet folyamatosan töltöttek. Tökéletes választás volt részünkre.
4Személyzet
Bronz fokozatú értékelő
2021. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Szálloda elhelyezkedése csúcs szuper. Recepciósok maximálisan segítőkészek, nagyon kedvesek voltak. Említésre méltó negatívumot nem tapasztaltunk. Meglepően csendes volt a szobánk, tekintve a főtér közelségét zajosabbra számítottunk, de nyugodtan pihenhettünk. Szobánk tiszta volt.
3Tisztaság
3Étkezés
Kiváló 2021. július 13.gyerekekkel járt itt
A Széchenyi tér a sok látnivalóval, pl. a dzsámival, talán 100 méter. A személyzet kedves és segítőkész, a szállás minden igényt kielégít, és külön köszönet azért, ahogy lisztérzékeny gyermekem gluténmentes étkezését biztosították!
Kiváló 2020. augusztus 31.a párjával járt itt
Remek környezetben (a Belvárosban), mégis csöndes (a parkolóra néző), viszonylag tágas szobában töltöttünk egy hétvégét (2 éjszakát). A légkondicionálást nem kedveljük, de most életmentőnek bizonyult a napi 35 fokos hőmérsékletben. Éjjel azonban kevéssé szellőztethető természetes módon a szoba a francia erkényre biztonsági okokból (okkal!
Kiváló 2018. szeptember 10.a párjával járt itt
A szálloda abszolúte központi helyen van, mégis csendes, különösen a parkolóra nyíló szobák. A személyzet kedves, figyelmes, mosolygós. A szoba nemrég lehetett felújítva, teljesen rendben volt, szerencsére a fürdőszoba méretén sem spóroltak. A reggeli is rendben volt
3Szolgáltatások
4Étkezés
Kiváló 2017. január 3.egyedül járt itt
Köszönöm szíves vendéglátásukat, az adott időpontban remekül éreztem magam.Ami kifogásolható az, hogy a televízió adása, vétele értékelhetetlen, a kép rendre szétesik, a felajánlott csatornák miennyisége rendkívül szegényes.
4Elhelyezkedés
Kiváló 2014. július 5.családjával járt itt
Nagyon tiszta, nyugodt szálloda, abszolut csendes környéken. A belvárosban van, a főbb látnivalók pár perces sétával elérhetők, és a buszmegálló is közel van a távolabbi városrészek (pl. Zsolnay-negyed) ill. a kirándulóhelyek (Tettye, Misina) felé. A tetőtéri szobák nyáron sem melegek a klíma miatt.
4Személyzet
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2014. január 17.barátokkal járt itt
Tökéletes kiindulópont Pécs újra és újra való felfedezéséhez. Mindenhez sétatávolságra lévő kellemes szálloda. A kényelemre azért adtam csak 4-est, mert a fürdőszobák a felső emeleten kicsit szűkösek a ferde fal, a tető miatt. A szolgáltatásoknál azért adtam 4-est, mert a csomagunkhoz járt Pécs kártya is, amit nem kaptunk meg becsekkoláskor automatikusan, csak másnap, amikor eszünkbe jutott kérni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már
Kiváló 2013. szeptember 17.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a hotelben párommal. Nagyon tetszett, hogy az egész hotel designosan van megépítve, a legapróbb részletekre is odafigyeltek. A bejáratnál levő borospince hangulatot is nagyon eltalálták! A svédasztalos reggelit hangulatos hallban lehet elfogyasztani, bőséges és friss a választék.
3Kényelem
Kiváló 2013. augusztus 26.a párjával járt itt
Mint a címben is jeleztem 36 év után adódott alkalom, hogy ismét felkeressük Pécs városát. A "csak1nap. hu"-n találtam egy remek ajánlatot, melyben a Hotel Árkádia volt szálláshelyként feltüntetve. Már az előzetes internetes tájékozódás alapján is tetszett a hely és a valóságban sem csalódtam.
4Étkezés
14 értékelés / 2 oldalon
Hotel Arkadia Pécs a térképen
7621 PécsHunyadi János utca 1.
Foglalás: +36 1 4578450 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Internet
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Parkolás a közelben, nem őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 15 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink