Turul Cafe & Étterem Tatabánya
2800 Tatabánya, Árpád tér 6.

Turul Cafe & Étterem Tatabánya a térképen

Szállások Tatabánya városában
Wellness csomagok Tatabánya városában

Turul Cafe & Étterem Tatabánya vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
2019. Húsvét hétfőn, vonattal kirándultunk Tatabányára. Célunk a Turul madár szobor megtekintése. Örömmel hallottuk, hogy buszjárat segít a szobor megközelítésében, amit igénybe is vettünk. A Turul étterembe tértünk be ebédelni, a terasz egy kellemes zugába. Udvarias, fiatal pincér felvette a rendelést, ami úgy az italok és az ételek tekintetében nem okozott csalódás.

Szilvimi TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 8.
Az asztalunk már készen állt mire megérkeztünk. A tálak amiket rendeltem kevesbè tartalmazták azt ami az étlapon volt. A mennyiségük kevès volt. A nègyfős tálak inkabb kèt felnôttnek ès egy gyereknek voltak elegendőek. Az ízek elfogadhatóak voltak. A pincérek nagyon, kedvesek voltak. Az árak magasak az ételek mennyisègèhez.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 23.
Finom ételek, széles választék. Kedves kiszolgálás! A legfinomabb kávét itt ittam a városban.
Csak ajánlani tudom!

lolly TOP szállásértékelő
lolly TOP étteremértékelő
lolly TOP egyébhely értékelő
2017. júniusban járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Akár puccos belvárosi étterem is lehetne,ha lenne itt belváros;) és nem nem csak a hivatali dolgozok gyors ebédelő(menüs)helye lenne. Este itt már szinte senki ,vasárnap délben itt senki,kihalt minden (sajnos)nincs igény a városban ilyesmire. 1-2 betévedt ember,szinte csak van mozgas. Pincérek nekem unszimpatikusak(főleg az egyik 50 es férfi)semmi kedvesség semmi udvariasság ,fapofa,unott fej.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 3. - 6 látogató hasznosnak vélte
családi ünnep alkalmával voltunk a Turul-ban. nagyon modern és szép, tetszetős, a terítés egyszerű - a berendezés letisztult stílusát követi, ekkor még minden tetszett. italok gyorsan jöttek, a felszolgáló kifogástalanul végezte a munkáját. . . . több mint 2 órát vártunk a főételre, amit az sem indokolhat, hogy volt előétel.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A családi ünnepeken többször ebédeltünk itt, de már soha nem fogunk odamenni. Az ételek minősége, a kiszolgálás színvonala kritikán aluli.

2016. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. június 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csoporttal vacsoráztunk ott (már megbántuk). 5 fős tál tartalma összesen: 1db mediterrán csirkemell, 1db rántottszelet, 1db töltött csirkemell, 1db sasli, 4db rántott gomba. Egy ilyen tál 12500. - ! ! ! Egy olyan ember nem volt a csoportban, aki jóllakott volna. A husokat el kellett felezni, hogy mindenki tudjon enni húst. Borzalmas élmény, és hatalmas kellemetlenség.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 28.
Baráti összejövetelek alkalmával már 2 alkalommal ültünk be a Turul Cafe-ba. Bár nem a mi ötletünk volt, hanem a barátainké. Első benyomásom a helyről, hogy amint beléptem feszélyezve éreztem magam. Főleg annak köszönhetően, ahogy a pultban lévő személyzet ránk nézett. Nem tűntek túl barátságosnak, nem is figyeltek ránk túlságosan. Kihozták a megrendelt üdítőket.

2015. októberben járt itt
Értékelt: 2015. november 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
A hely tiszta, modern sílusú, bár nem igazán hangulatos; a kiszolgálás magas színvonalú, az ételek 10 pontosak (az a kettő, amit kóstoltunk, nagyon az volt! ), az adagok rendben vannak. A marketing kicsit pofátlan (a szállodában azt mondták, más helyet ne is keressünk, úgysincs nyitva semmi - szombat este fél 9-kor egy hatvanezres városban nehezen hihető).

2015. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 15. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hely, amolyan igazi beülős-kiülős. Az ételek kifejezetten olcsóak és jók. A húsok vaj-puhák. Igyekeznek mellőzni a rágós fogásokat és inas alapanyagokat. az étlap nem túl nagy, de talán éppen ez az egyik előnye: átlátható-családdal, baráti társasággal "végigkóstolható". A személyzet kedves, a bútorzat kényelmes.

Legnépszerűbb csomagok Tatabányán és környékén
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 6.248 - 9.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2022.01.01.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 7.200 - 11.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2020.12.20.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
Akár 1 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Aquasziget Élményfürdő és Wellness világ korlátlan használatával, játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.27. - 2020.12.17.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 12.000 - 20.925,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.12.22.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.20. - 2021.03.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.959 - 36.729,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.12.23.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, korai érkezéssel, parkolással
2020.09.24. - 2021.03.15.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 10.260 - 12.960,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.01.29. - 2021.08.31.
Patak Park Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.073 - 23.727,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2021.06.30.
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.018,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2020.12.05.
Hotel Magyar Király
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna és fitneszterem használattal, karácsonyi vacsorával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.

Szállodák Tatabánya környékén