Bigacsiga

Bigacsiga adatlapja

Regisztráció2017.12.27
Utoljára itt2017.12.27

Kiváló 2017. december 27.a párjával járt itt
Megérkezésünkig kiváncsi voltam, hogy mit is tud ez a szálloda, mivel eddig ez volt a legdrágább foglalásunk ezidáig. Mikor beléptünk a szállodába rendkivül figyelmes, mosolygós és nagyon szép recepciós hölggyel találkoztunk, a szobába belépve tátva maradt a szánk, a teraszra kilépve pedig egy csodálatos panoráma tárult elénk!
2013. október 11.a párjával járt itt
A személyzet kedves, az ételek finomak és változatosak, a wellnes részleg szuper! Amivel nem voltam megelégedve: a szobai hűtőszekrény nem megfelelően hűtött, éjszakára az ablakpárkányra kellett kitenni az italokat, hiába állítottam a hűtésfokon,nem volt hideg semmi a hűtőszekrényben.
2014. november 8.a párjával járt itt
Egy átlagosnak mondható panzió megfelelő szolgáltatásokkal, A svédasztalos reggeli és vacsora helyett menüválasztás volt, de az adag mennyisége elfogadható volt, viszont a reggeli kávét külön kell fizetni. A személyzet barátságos, segítőkész! A barlangfürdő belépő, a korlátlan szolárium és flabélos használat része volt a csomagnak, amit ezúton is köszönünk!