Villa Hedi Panzió Dunakiliti
9225 Dunakiliti, Gyümölcsös út 62.

Villa Hedi Panzió Dunakiliti a térképen

Wellness csomagok Dunakiliti városában

Villa Hedi Panzió Dunakiliti vélemények

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régóta járunk a Szigetközbe és szeretünk új tájakat felfedezni, az idén Dunakilitire esett a választásunk, mert sok jót olvastunk a Villa Hedi-ről. Először a pozitív dolgokat mondanám el: a villa egy nagyon szép kertben épült, a kert gondozott, szép, a szobát átlagosnak mondanám csak.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 26.
A panzió kertje csodaszép, nagyon kellemes, idilli a környezet. Maximálisan figyelembe vették, hogy kutyával érkezünk, földszinti, kis kerttel rendelkező szobát kaptunk. Egyetlen negatívum, hogy nyitott ablaknál a közelben lévő gyár zaja nagyon behallatszott. Mindezt feledtette, hogy a vendéglátók nagyon kedvesek, figyelmesek, segítőkészek, mosolygósak.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
Már 2 éve is voltunk is 2x, idén is sikerült újra eljutunk és most az újonnan épített faházakba töltöttünk 3 napot. Nagyon igényesek, minden megvolt, ami a pihenéshez kellett. Csodálatosan szép a környezet és a Házigazdák is nagyon kedvesek, vendégszeretők, bátran fordulhattunk Hozzájuk. A környéken sok a kirándulási lehetőség.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 28.
Idén kétszer is megszálltunk Dunakilitin ,a Villa Hediben. Mindkétszer sikerült jót pihennünk. A vendéglátók kedvesek és udvariasak. Minden kérésünket és kívánságunkat teljesítették! Nagyon szép és tiszta a panzió,de maga a környezet-tehát a kültér- is igen rendezett. Szép ,gondozott hatalmas kert, tele szebbnél-szebb virágokkal.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 3.
A Hedi Panzió elhelyezkedése nagyon jó, kiváló kiindulópont hosszabb kerékpáros túrákhoz akár a Szigetközben, akár Pozsony felé. A panzió kertje hatalmas, nyugalmas és csodaszép. A szobák tágasak, tiszták. A személyzet készséges, kedves, figyelmes. A reggeli bőséges és finom. Ami esetleg hasznos lenne, ha lenne a panzióban vacsorázási lehetőség is, mivel a környéken nem igazán vannak este nyitva vendéglátók.

Diamant Hotel
Dunakiliti
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek programokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Danubius Hotel Rába
Győr
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 13.700,- Ft/fő/éj között: reggelivel, szauna és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
1-3 éjszaka 21.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri gálavacsorával, éjféli pezsgős koccintással, szilveszteri tombolával, wellness bag bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Land Plan Hotel & Restaurant
Töltéstava
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék forralt borral, szauna használattal, gálavacsorával, éjféli koccintással, élő zenével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.

Szállodák Dunakiliti környékén
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr
Az ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium csupán néhány percnyire helyezkedik el a...
Wellness napok (3 éjszaka)
Kedvezményes napi ár reggelivel (1 éjtől)
Szilveszteri fergeteges mulatság (1 éjtől)

DunakilitiX