Bogyi

Bogyi adatlapja

Regisztráció2013.07.01
Utoljára itt2015.04.10

Kiváló 2013. július 1.a párjával járt itt
Balatonszemesen a legjobb hely ahova mehet a pihenni vágyó! ! A tulaj (házaspár) segítőkész,bármire szüksége van az embernek hozzájuk mindig lehet menni. Nagyon tiszták és rendezettek a szobák. A kert is nagyon szép a kis tavacskával! Mi már 4. éve fogunk hozzájuk menni szerintem ez mindent elárul :)
Mindenkinek ajánlani tudom aki még nem tudja hol szeretne megszállni!
Kiváló 2013. november 21.családjával járt itt
Nagyon finomak voltak az ételek,friss volt minden és jó meleg,ízletes. Figyelmesek voltak a pincérek,szép és tágas volt az étterem,segítőkészek voltak! Mindig figyelemmel kísérték minden mozdulatunkat ha esetleg szükségünk lett volna még valamire. Nekem nagyon tetszett! ! Azóta is emlegetem és szeretnék még visszatérni hozzájuk!
Kiváló 2014. április 11.a párjával járt itt
Hangulatos,házias ízekkel.Nagyon barátságos és nagyon szimpatikus hogy kutyával is be lehet térni.Nagyon figyelnek a tisztaságra valaki mindig törölgeti az asztalokat illetve felmos.Balatonhoz képest elfogadható árakkal.Gyors a kiszolgálás és isteni finom ételeket lehet enni.Mindenkinek ajánlom aki Balatonszemesen tartózkodik!!