Kishalász Bisztró Balatonszemes
8636 Balatonszemes, Ady Endre u. 2., (kikötő bejárat)

Kishalász Bisztró Balatonszemes a térképen

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 16.
Hétköznap tértünk be ebédelni,alig volt vendég, így tudtuk tartani a veszélyhelyzet miatti távolságot. Frissen, forrón kaptuk meg a rántott sajt,csirkemell,sertésszeletet hasábburgonyával kinek- kinek óhaja szerint. Mindez kifogástalan volt, csupán a kovászos uborka volt túl sós. A házi málnaszörp remek, az ára is az - kissé borsos.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2018. júniusban járt itt
Értékelt: 2018. június 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kínálat túlmutat a szokásos balatoni büféken, itt jó kis önkiszolgáló éttermi listáról választhatunk. Dzsúzokat is készítenek. Nagy tv-n ment a vb közvetítés, vannak játék gépek, csocsó és air game. Az adag emberes, senki nem marad éhes.

frederico TOP fotófeltöltő
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
A nyári főszezonban jártunk itt. A hely a kikötő bejáratánál található egy nagykapacitású őnkiszolgálló étterem . Nagy fedett kerthelyisége van nem téliesített olyan balatoni étkezde amelyből a 60-70-es években minden strandon volt legalább egy. A hangulat régi a berendezés modern. Az önkiszolgállókkal ellentétben a tisztaságra nagyon figyelnek.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos,házias ízekkel.Nagyon barátságos és nagyon szimpatikus hogy kutyával is be lehet térni.Nagyon figyelnek a tisztaságra valaki mindig törölgeti az asztalokat illetve felmos.Balatonhoz képest elfogadható árakkal.Gyors a kiszolgálás és isteni finom ételeket lehet enni.Mindenkinek ajánlom aki Balatonszemesen tartózkodik!!

Legnépszerűbb csomagok Balatonszemesen és környékén
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Balla Apartmanház
2021.05.13. - 2022.05.13.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 40.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.06. - 2022.01.01.
Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: wellness részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.09.30.

Szállodák Balatonszemes környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonszemes
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

Kishalász Bisztró BalatonszemesX