Bonvivan

Bonvivan adatlapja

Regisztráció2018.10.23
Utoljára itt2019.08.03

Átlagos 2018. október 25.a párjával járt itt
Lassú volt a kiszolgálás, közel 1 órát vártunk az ételre, ami egyébként finom volt, bár egy kicsit kikezdte a szájpadlásomat és az ínyemet. A köret nem volt benne az árban, külön tételként volt felszámolva. A számlát is csak 15 perc elteltével tudtuk rendezni, holott többször elhaladt mellettünk a pincér és a művelet nem tartott volna tovább fél percnél.
Kiváló 2018. október 25.a párjával járt itt
Vacsorázni voltunk ezen a hangulatos helyen a párommal. Közelben volt a szállásunk, ezért remek választásnak tűnt a vendéglő felkeresése. Nem csalódtunk a döntésünkben. Kedves és gyors volt a kiszolgálás, finomak voltak az ételek. Ár-érték arányban minden rendben volt, a tisztasággal sem volt probléma.
Kiváló 2019. augusztus 3.a párjával járt itt
A minket kiszolgáló úriember kedves invitálásnak eleget téve, tértünk be erre a helyre. Az első pillanattól az utolsóig kifogástalan volt minden. Az ételek finomak voltak, hamar az asztalunkra kerültek. Ár / érték arányban megfeleltek az előzetes elvárásainknak. A figyelmesség példaértékű volt, amit itt tapasztaltunk.