Grill Gödör Sárospatak
3950 Sárospatak, Rákóczi u. 63.

Grill Gödör Sárospatak a térképen

Wellness csomagok Sárospatak városában

Grill Gödör Sárospatak vélemények

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A minket kiszolgáló úriember kedves invitálásnak eleget téve, tértünk be erre a helyre. Az első pillanattól az utolsóig kifogástalan volt minden. Az ételek finomak voltak, hamar az asztalunkra kerültek. Ár / érték arányban megfeleltek az előzetes elvárásainknak. A figyelmesség példaértékű volt, amit itt tapasztaltunk. Másnak is csak ajánlani tudom a helyet.

Vladyslav TOP étteremértékelő
Vladyslav TOP egyébhely értékelő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kirándulásunk első napjának délutánján tértünk be egy korai vacsorára a párommal. A felszolgált ételek finomak és laktatósak voltak, a desszertként felszolgált grillezett banánt fagylalttal bátran ajánlom mindenkinek, a nap fénypontja volt -azóta is emlegetjük-.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyaraltunk a környéken, és szombat estére, párom szülinapjára kerestem egy helyet, ahol meccsnézés közben tudunk vacsorázni. Erre a helyre esett a választás, a személyzet kedvesen fogadott. Vacsorára Laci pecsenyét kértünk, de közölték, hogy sajnos elfogyott (19:30-kor). Helyette rántott sajtot ettünk, ami finom volt, éppen jóllaktunk vele.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 8.
A Grill Gödör Sárospatakon több helyen is reklámozott étterem. A promója jó volt,hát úgy döntöttünk ott vacsorázunk heted magammal. A hely a Rákóczi kastély hátsó bejáratánál van. Kívülről nem látszik,hogy a hely nagyon hangulatos. Tényleg rendben van. A várgödörbe nyúlik le a kerthelyiség. Az árak normálisak,a sör kifejezetten olcsó. DE! ! !

Legnépszerűbb csomagok Sárospatakon és környékén
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 4.250 - 6.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.01.04. - 2021.12.31.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
4 nap/3 éjszaka 20.000 - 21.333,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással fürdőbelépővel, fitness terem használattal, játszósarokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.25. - 2021.09.04.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2021.03.02. - 2022.03.02.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3-5 éjszaka 20.286,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bowlingozással, kerékpár kölcsönzéssel, horgász napijeggyel és csónakázással, játszótér használattal
2021.06.12. - 2021.08.29.

Szállodák Sárospatak környékén
Degenfeld Kastélyszálló Sárospatak
A tarcali Gróf Degenfeld szőlőbirtok parkjának közepén, festői környezetben, öreg...
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Szállás ellátás nélkül

Grill Gödör SárospatakX