Nádasdy Vendéglő Sárvár
9600 Sárvár, Nádasdy u. 64.

Nádasdy Vendéglő Sárvár a térképen

Nádasdy Vendéglő Sárvár vélemények

Veszprém
Zirc

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Ezt az éttermet mindig is a város legjobbjának tekintettük. Volt olyan, hogy egy baráti házaspárt is megvendégeltünk itt. Most azonban a hatodik ittlétünk alkalmával azt kellett megállapítanunk, hogy sokat romlott az étterem. Valószínűleg lecserélődött a tulajdonos, a személyzet, vagy mindkettő. Sokat romlott úgy az ételek minősége, tálalása, mint a kiszolgálás profizmusa.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vacsorázni voltunk ezen a hangulatos helyen a párommal. Közelben volt a szállásunk, ezért remek választásnak tűnt a vendéglő felkeresése. Nem csalódtunk a döntésünkben. Kedves és gyors volt a kiszolgálás, finomak voltak az ételek. Ár-érték arányban minden rendben volt, a tisztasággal sem volt probléma. Csak ajánlani tudom másoknak is a Nádasdy Vendéglőt.

Bolya TOP étteremértékelő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
A sárvári vár és az arborétum volt az úticél és a program megkoronozása egy ebéd. Sikerült a programuk. Kicsit messze esik a központtól, de megérte "elsétálni odáig. Kedves, udvarias kiszolgálás. Mások szerint sokáig kell várni az ételre, mi nem így éreztük, mert a leves olyan bőséges és finom volt, örültünk, hogy nem egyből hozták a fő fogást, ami szintén nagyon finom volt.

Orgona Virág TOP egyébhely értékelő
2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 1.
Hazafelé tartottunk ,vacsora idő tájt értünk
Sárvárra. Interneten kerestem rá Sárvári éttermekre. Így esett a Nádasdy vendéglőre a választás. Megvoltunk elégedve mindennel. Az ételek finomak voltak. A kiszolgálással sem volt gond, bár az tény,hogy annak az egyetlen pincérnek elege lehet. Mindent ő csinál nem irigylem.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiesik a városközponttól, de érdemes mégis felkeresni. Finom volt a leves és a második is jóízű volt. Nagyon nagy adagot adtak, nem bírtuk megenni. Árban teljesen elfogadható. Egy pincér hölgy volt, kb. félig volt az étterem, sajnáltuk, ahogy fel-le szaladgált. Min. két pincér kellett volna, de igy sem kellett többet várni, mint máshol.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 25.
Nem először voltunk a Nádasdy étteremben, most sem okozott csalódást. Barátságos, kellemes hely, a kiszolgálás udvarias és gyors volt. 2 személyes tálat rendeltünk, amivel nem tudtunk megküzdeni, a maradékot (csaknem az étel felét) kérésünkre elcsomagolták. Az ételek ízletesek voltak, egyedül talán a sült krumpli minősége nem volt megfelelő.

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már az étteremben, de eddig sohasem csalódtunk. Korábban rendezvényen is voltunk az emeleti részében. Mi inkább a Sárváron átmenő vendégekhez tartozunk. Nyáron a Balatonról hazafele rendszeresen megállunk egy finom ebédre. Finomak az ételek nagyon, a mennyiséggel sincs probléma. Kedves helyes a személyzet. Ajánlani tudom mindenkinek !

2016. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
Júniusban egy randit szerveztem erre a helyre. Beültünk a belső részre, 40 perc várakozás után úgy döntöttünk, hogy most már maradunk, ezért kimentünk a teraszra, ahol azonnal jött is a pincér. [moderálva - a szerk. ] Akkor a kiszolgálással, étellel és itallal meg minden egyébbel meg voltam/voltunk elégedve. Csak azzal nem, hogy ki kellett szolgáltatnunk magunk.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bátran állítom, hogy az utóbbi idők legjobb étteremválasztása volt részünkről a sárvári Nádasdy Vendéglő. Egy olyan hely, amely minden lényeges szempontból megfelelt számunkra. Párommal jártunk ott egy jó kis sárvári pancsolást megelőzően, ebédidőben. A választás cordon bleu-re és borzas sertésszeletre esett dödöllével, melyeket meggyes-mákos palacsinta követett.
Veszprém
Zirc

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Végre egy olyan hely, ahol nem az számít, hogy magyar az ember! Igen, ez a sárvári Nádasdy étterem. Bennünket a kerthelyiségben szolgáltak ki, mégpedig nem más, mint a tulaj lánya. Égett a keze alatt a munka. Mindent megkaptunk pillanatok alatt és végig ott volt a mosoly az arcán. Akkora adag csülköt kaptam, hogy nem tudtam megenni.

Legnépszerűbb csomagok Sárváron és környékén
HoldLux Apartmanok
Joó-tó Vendégház
Marcalgergelyi
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.25. - 2019.09.30.
Annamária Apartmanház
2019.08.25. - 2020.08.24.
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 37.000 - 41.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.27. - 2019.12.23.
Relax Hotel Hévíznél
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 19.225,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Kolping Holiday Resort
Alsópáhok
3 nap/2 éjszaka 19.625 - 41.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyermekprogramokkal, élményfürdő és fitness-terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.25. - 2021.04.27.
Fábiánics Kastély
Misefa
5 nap/4 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, közösségi terek használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.01.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és konditerem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.01. - 2020.01.15.
Danubius Health Spa Resort Hévíz
2 nap/1 éjszaka 20.500 - 24.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.26. - 2020.12.30.
Villa Plattensee
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 8.538 - 12.807,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
2019.04.27. - 2019.09.28.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 37.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.28. - 2020.12.19.
Főnix Club Hotel & Wellness
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 10.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Sárváron és környékén
Palace Hotel  Sárvár
Hotel Viktória Sárvár
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
November 1-i ünnepi ajánlat (min. 2 éj)

Nádasdy Vendéglő SárvárX