Nádasdy Vendéglő Sárvár
9600 Sárvár, Nádasdy u. 64.

Nádasdy Vendéglő Sárvár a térképen

Szállások Sárvár városában
Wellness csomagok Sárvár városában

Nádasdy Vendéglő Sárvár vélemények

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 25.
Sopron felé félúton ebédelési lehetőséget keresve az interneten találtunk rá a Nádasdy Vendéglőre, itt vasárnap is volt menü elfogadható áron. A leves finom is volt (húsleves tésztával), viszont a második fogás (párizsi szelet zöldséges burgonyával), hát hagyott némi kívánni valót maga után. A leves kihozatalára is elég sokat kellett várni.
Veszprém
Zirc

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Ezt az éttermet mindig is a város legjobbjának tekintettük. Volt olyan, hogy egy baráti házaspárt is megvendégeltünk itt. Most azonban a hatodik ittlétünk alkalmával azt kellett megállapítanunk, hogy sokat romlott az étterem. Valószínűleg lecserélődött a tulajdonos, a személyzet, vagy mindkettő. Sokat romlott úgy az ételek minősége, tálalása, mint a kiszolgálás profizmusa.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vacsorázni voltunk ezen a hangulatos helyen a párommal. Közelben volt a szállásunk, ezért remek választásnak tűnt a vendéglő felkeresése. Nem csalódtunk a döntésünkben. Kedves és gyors volt a kiszolgálás, finomak voltak az ételek. Ár-érték arányban minden rendben volt, a tisztasággal sem volt probléma. Csak ajánlani tudom másoknak is a Nádasdy Vendéglőt.

Bolya TOP étteremértékelő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
A sárvári vár és az arborétum volt az úticél és a program megkoronozása egy ebéd. Sikerült a programuk. Kicsit messze esik a központtól, de megérte "elsétálni odáig. Kedves, udvarias kiszolgálás. Mások szerint sokáig kell várni az ételre, mi nem így éreztük, mert a leves olyan bőséges és finom volt, örültünk, hogy nem egyből hozták a fő fogást, ami szintén nagyon finom volt.

Orgona Virág TOP egyébhely értékelő
2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 1.
Hazafelé tartottunk ,vacsora idő tájt értünk
Sárvárra. Interneten kerestem rá Sárvári éttermekre. Így esett a Nádasdy vendéglőre a választás. Megvoltunk elégedve mindennel. Az ételek finomak voltak. A kiszolgálással sem volt gond, bár az tény,hogy annak az egyetlen pincérnek elege lehet. Mindent ő csinál nem irigylem.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiesik a városközponttól, de érdemes mégis felkeresni. Finom volt a leves és a második is jóízű volt. Nagyon nagy adagot adtak, nem bírtuk megenni. Árban teljesen elfogadható. Egy pincér hölgy volt, kb. félig volt az étterem, sajnáltuk, ahogy fel-le szaladgált. Min. két pincér kellett volna, de igy sem kellett többet várni, mint máshol.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 25.
Nem először voltunk a Nádasdy étteremben, most sem okozott csalódást. Barátságos, kellemes hely, a kiszolgálás udvarias és gyors volt. 2 személyes tálat rendeltünk, amivel nem tudtunk megküzdeni, a maradékot (csaknem az étel felét) kérésünkre elcsomagolták. Az ételek ízletesek voltak, egyedül talán a sült krumpli minősége nem volt megfelelő.

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már az étteremben, de eddig sohasem csalódtunk. Korábban rendezvényen is voltunk az emeleti részében. Mi inkább a Sárváron átmenő vendégekhez tartozunk. Nyáron a Balatonról hazafele rendszeresen megállunk egy finom ebédre. Finomak az ételek nagyon, a mennyiséggel sincs probléma. Kedves helyes a személyzet. Ajánlani tudom mindenkinek !

2016. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
Júniusban egy randit szerveztem erre a helyre. Beültünk a belső részre, 40 perc várakozás után úgy döntöttünk, hogy most már maradunk, ezért kimentünk a teraszra, ahol azonnal jött is a pincér. [moderálva - a szerk. ] Akkor a kiszolgálással, étellel és itallal meg minden egyébbel meg voltam/voltunk elégedve. Csak azzal nem, hogy ki kellett szolgáltatnunk magunk.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bátran állítom, hogy az utóbbi idők legjobb étteremválasztása volt részünkről a sárvári Nádasdy Vendéglő. Egy olyan hely, amely minden lényeges szempontból megfelelt számunkra. Párommal jártunk ott egy jó kis sárvári pancsolást megelőzően, ebédidőben. A választás cordon bleu-re és borzas sertésszeletre esett dödöllével, melyeket meggyes-mákos palacsinta követett.

Legnépszerűbb csomagok Sárváron és környékén
Németh Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 8.221 - 9.965,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2021.01.01.
Mózer Wellness Vendégház
Alsópáhok
4 nap/3 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 37.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.17. - 2021.01.02.
Hotel Kalma
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 16.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.17. - 2021.01.01.
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 25.300 - 35.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
2019.05.02. - 2020.12.30.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 8.250 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
3 nap/2 éjszaka 9.500.- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és infraszauna használattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.03.31.
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Hévíz
8 nap/7 éjszaka 19.858,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szakorvosi konzultációval, masszázzsal, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2020.02.29.
Abbázia Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.755,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.01.01.
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.01.17. - 2021.01.17.
Ács Apartman
8 nap/7 éjszaka 3.700 - 4.350,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Sárváron és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Sárvár
Hunguest Hotel Pelion  Sárvár
Valentin nap (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Nádasdy Vendéglő SárvárX