Nádasdy Vendéglő Sárvár
9600 Sárvár, Nádasdy u. 64.

Nádasdy Vendéglő Sárvár a térképen

Szállások Sárvár városában
Wellness csomagok Sárvár városában

Nádasdy Vendéglő Sárvár vélemények

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 25.
Sopron felé félúton ebédelési lehetőséget keresve az interneten találtunk rá a Nádasdy Vendéglőre, itt vasárnap is volt menü elfogadható áron. A leves finom is volt (húsleves tésztával), viszont a második fogás (párizsi szelet zöldséges burgonyával), hát hagyott némi kívánni valót maga után. A leves kihozatalára is elég sokat kellett várni.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Ezt az éttermet mindig is a város legjobbjának tekintettük. Volt olyan, hogy egy baráti házaspárt is megvendégeltünk itt. Most azonban a hatodik ittlétünk alkalmával azt kellett megállapítanunk, hogy sokat romlott az étterem. Valószínűleg lecserélődött a tulajdonos, a személyzet, vagy mindkettő. Sokat romlott úgy az ételek minősége, tálalása, mint a kiszolgálás profizmusa.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vacsorázni voltunk ezen a hangulatos helyen a párommal. Közelben volt a szállásunk, ezért remek választásnak tűnt a vendéglő felkeresése. Nem csalódtunk a döntésünkben. Kedves és gyors volt a kiszolgálás, finomak voltak az ételek. Ár-érték arányban minden rendben volt, a tisztasággal sem volt probléma. Csak ajánlani tudom másoknak is a Nádasdy Vendéglőt.

Bolya TOP étteremértékelő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
A sárvári vár és az arborétum volt az úticél és a program megkoronozása egy ebéd. Sikerült a programuk. Kicsit messze esik a központtól, de megérte "elsétálni odáig. Kedves, udvarias kiszolgálás. Mások szerint sokáig kell várni az ételre, mi nem így éreztük, mert a leves olyan bőséges és finom volt, örültünk, hogy nem egyből hozták a fő fogást, ami szintén nagyon finom volt.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 1.
Hazafelé tartottunk ,vacsora idő tájt értünk
Sárvárra. Interneten kerestem rá Sárvári éttermekre. Így esett a Nádasdy vendéglőre a választás. Megvoltunk elégedve mindennel. Az ételek finomak voltak. A kiszolgálással sem volt gond, bár az tény,hogy annak az egyetlen pincérnek elege lehet. Mindent ő csinál nem irigylem.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiesik a városközponttól, de érdemes mégis felkeresni. Finom volt a leves és a második is jóízű volt. Nagyon nagy adagot adtak, nem bírtuk megenni. Árban teljesen elfogadható. Egy pincér hölgy volt, kb. félig volt az étterem, sajnáltuk, ahogy fel-le szaladgált. Min. két pincér kellett volna, de igy sem kellett többet várni, mint máshol.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 25.
Nem először voltunk a Nádasdy étteremben, most sem okozott csalódást. Barátságos, kellemes hely, a kiszolgálás udvarias és gyors volt. 2 személyes tálat rendeltünk, amivel nem tudtunk megküzdeni, a maradékot (csaknem az étel felét) kérésünkre elcsomagolták. Az ételek ízletesek voltak, egyedül talán a sült krumpli minősége nem volt megfelelő.

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már az étteremben, de eddig sohasem csalódtunk. Korábban rendezvényen is voltunk az emeleti részében. Mi inkább a Sárváron átmenő vendégekhez tartozunk. Nyáron a Balatonról hazafele rendszeresen megállunk egy finom ebédre. Finomak az ételek nagyon, a mennyiséggel sincs probléma. Kedves helyes a személyzet. Ajánlani tudom mindenkinek !

2016. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
Júniusban egy randit szerveztem erre a helyre. Beültünk a belső részre, 40 perc várakozás után úgy döntöttünk, hogy most már maradunk, ezért kimentünk a teraszra, ahol azonnal jött is a pincér. [moderálva - a szerk. ] Akkor a kiszolgálással, étellel és itallal meg minden egyébbel meg voltam/voltunk elégedve. Csak azzal nem, hogy ki kellett szolgáltatnunk magunk.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bátran állítom, hogy az utóbbi idők legjobb étteremválasztása volt részünkről a sárvári Nádasdy Vendéglő. Egy olyan hely, amely minden lényeges szempontból megfelelt számunkra. Párommal jártunk ott egy jó kis sárvári pancsolást megelőzően, ebédidőben. A választás cordon bleu-re és borzas sertésszeletre esett dödöllével, melyeket meggyes-mákos palacsinta követett.

Legnépszerűbb csomagok Sárváron és környékén
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 21.640 - 26.760,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.12.23.
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 10.990 - 11.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2021.03.31.
Hotel Villa Classica
Pápa
2 nap/1 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Zala Springs Golf Resort
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 24.300 - 39.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a Batthyány Kastélyszálló wellness részlegének korlátlan használatával, parkolással, internettel
2018.05.15. - 2020.08.31.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaprogramokkal
2020.02.25. - 2020.05.31.
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, városnézéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.24.
Ensana Thermal Sárvár
5 nap/4 éjszaka 13.125 - 15.750,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal
2019.04.09. - 2020.12.20.
Vulcan Wine Resort
Celldömölk
3 nap/ 2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, ajándékvacsorával, fürdőbelépővel, ajándék borral
2020.01.28. - 2020.12.31.
Majerik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.06.01. - 2021.01.01.
Hegyalja Apartman
Cák
8 nap/7 éjszaka 3.214,- Ft/fő/7 éj ártól: önellátással
2020.07.01. - 2020.08.31.
Főnix Club Hotel & Wellness
4-6 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.12.20.
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 9.145,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotel wellnessébe, arborétum belépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.12.23.

Szállodák Sárvár környékén
Hunguest Hotel Pelion  Sárvár
Palace Hotel  Sárvár
Hotel Kalma Sárvár
A Hotel Kalma a kikapcsolódás és pihenés oázisa. Az exkluzív gyógyszálloda Hévíz központjában, a...
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)

Nádasdy Vendéglő SárvárX