Bornemisza Gergely

Bornemisza Gergely adatlapja

Regisztráció2018.03.18
Utoljára itt2023.09.27

Kiváló 2023. szeptember 24.barátokkal járt itt
Immár második alkalommal töltöttünk itt néhány napot baráti társaságunkal, és ismét kitűnően éreztük magunkat. Szép, kellemes hely, kedves személyzet, tiszta és kényelmes apartmanok, nagyszerü wellness házikó. Szívesen ajánlom és biztos visszatérünk még a barátokkal.
Felhasználó fényképei:
Aranyszarvas Apartman Szarvas - Aranyszarvas Apartman Szarvas - Aranyszarvas Apartman Szarvas -
Kiváló 2018. március 18.gyerekekkel járt itt
Két alkalommal helyben fogyasztás, egy kiszállítás alapján, maximálisan elégedettek voltunk, az adaggal, a minőséggel, a gyorsasággal. A hely kellemes tágas tiszta (még a mosdó is), kedves személyzet, gyors kiszolgálás, még amikor sok vendég volt rajtunk kívül, akkor is! Az árak igazán reálisak, már-már olcsónak mondanám a kiszolgáláshoz és adagokhoz képest.
Kiváló 2018. március 18.barátokkal járt itt
Kiváló ételek, kiváló személyzet, jól megközelíthető tömegközlekedéssel is, parkolás sem probléma. Nagy baráti társasággal és családdal is voltam már itt, és mindkét alkalommal maximálisan elégedett voltam. A barátok és család is csak jó véleményt mondtak. Nagy adagok, finom ízek, gyors kiszolgálás, tisztaság az étteremben, környezetében és a vizesblokkban is.