Aranyszarvas Apartman Szarvas

5540 Szarvas, Arborétum u. 36.

Aranyszarvas Apartman Szarvas a térképen

Aranyszarvas Apartman Szarvas értékelése:

4. helyezett a 12 szarvasi szállás közül
204. helyezett Dél Alföldön - 571 szállás közül

Aranyszarvas Apartman Szarvas vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23.
Családdal, gyerekekkel egy hetet töltöttünk Szarvason, és ha valaki nyugalomra, felüdülésre vágyik, ajánlom látogasson el erre a helyre, és ebbe az Apartmanba. Itt mindenki a kényelmünket, a kívánságunkat nézte, mosolyogva, kedvesen szolgált ki. Gyönyörűen tiszta, kinti medencében fürödhettünk, szép tiszta szobában aludhattunk.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Baráti, családi körben 4 napot töltöttünk ebben a szép és felújított apartman hotelben. A kőrös partján a Szarvasi arborétum szomszédságában helyezkedik el. Van 1 gyermek és egy felnőtt medence, szauna, jakuzzi, bográcsozási, grillezési lehetőség. Kenuzhatunk, horgászhatunk is ha ahhoz van kedvünk, vagy csak süttethetjük a hasunkat a medence melletti napozó ágyakon.

Neon 2 Panzió
Orosháza
Érvényes: 2022.05.13-ig
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, termálvíz használatával, parkolással
Érvényes: 2021.06.30-ig

Szállodák Szarvas környékén
Arcanum Hotel Békéscsaba
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Arcanum karácsony (min. 2 éj)
Pünkösdi hosszú hétvége (min. 2 éj)
Hétvégi pihenés (min. 2 éj)

SzarvasX