Aranyszarvas Apartman Szarvas

Relax ajánlat
Garden Hotel Szolnok

Aranyszarvas Apartman Szarvas vélemények

Kiváló 2023. szeptember 24.barátokkal járt itt
Immár második alkalommal töltöttünk itt néhány napot baráti társaságunkal, és ismét kitűnően éreztük magunkat. Szép, kellemes hely, kedves személyzet, tiszta és kényelmes apartmanok, nagyszerü wellness házikó. Szívesen ajánlom és biztos visszatérünk még a barátokkal.
Aranyszarvas Apartman Szarvas - Külső képAranyszarvas Apartman Szarvas - Medence/kertAranyszarvas Apartman Szarvas - Környék
2021. június 28.a párjával járt itt
A környezet a legjobb, arborétum, mini-Magyarország, Körös part. Közeli sétára a városközpont. Az apartman teljesen megfelel minden igénynek. Nagyon jó a konyha felszerelés, klima, nappaliban a hatalmas kanapék. A fürdőszobában a kád nagyon magas, viszont nincs fogantyú. A törölköző akasztók pedig pont a WC-papír tartó fölött vannak elfedve azt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Családdal, gyerekekkel egy hetet töltöttünk Szarvason, és ha valaki nyugalomra, felüdülésre vágyik, ajánlom látogasson el erre a helyre, és ebbe az Apartmanba. Itt mindenki a kényelmünket, a kívánságunkat nézte, mosolyogva, kedvesen szolgált ki. Gyönyörűen tiszta, kinti medencében fürödhettünk, szép tiszta szobában aludhattunk.
Kiváló 2017. július 13.barátokkal járt itt
Baráti, családi körben 4 napot töltöttünk ebben a szép és felújított apartman hotelben. A kőrös partján a Szarvasi arborétum szomszédságában helyezkedik el. Van 1 gyermek és egy felnőtt medence, szauna, jakuzzi, bográcsozási, grillezési lehetőség. Kenuzhatunk, horgászhatunk is ha ahhoz van kedvünk, vagy csak süttethetjük a hasunkat a medence melletti napozó ágyakon.