8420 Zirc, Deák F. u. 6.

Szállások Zirc városában
Wellness csomagok Zirc városában

Patkó Vendéglő & Pizzéria Zirc vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 25.
Férjemmel Zirchez közel nyaraltunk és első nap este elmentünk a Patkóba, amiről csak jót olvastunk. A kiszolgálás gyors volt, nem volt gond, hogy zárás előtt 1 órával érkeztünk. Az étel finom volt, nagy adag. A rossz szájíz a végén ért bennünket. Mivel a 2 személyes tál tartalmát nem bírtuk megenni, ezért megkérdeztük, van-e mód arra, hogy becsomagolják a maradékot.

Bolya TOP étteremértékelő
Bolya TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
Egy hétvégét töltöttünk Zircen. Szerettünk volna reggelihez vásárolni, de nem volt szerencsénk, legalább is először úgy éreztük. Gondoltuk, hogy pizzát veszünk kényszer megoldásként. Ezért választottuk a pizzériát. Gondoltuk, hogy másnapi ebédhez foglalunk asztalt. A pincér nagyon udvarias, humoros volt. (később kiderült, hogy ő tulaj).

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Szép őszi időben mentünk nyaralni (két nyugdíjas néni). A zirci apátság megtekintése után megéheztünk, és kérdezősködésünkre a Patkót ajánlották. Mivel nem vagyunk nagy étkűek, kérdeztük, hogy van-e kis adag, mivel láttuk, mekkora adagokat visznek ki az egyik asztalhoz. Nem volt kisadag, de a felszolgáló felajánlotta, hogy kétfelé tálalják az adagot.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már Zircen és beterveztük, hogy a Patkó éttermet is meglátogatjuk. Most egy szép őszi délutánon egy estebédre tértünk be ebbe a barátságos kisvendéglőbe. Nem voltak sokan, mivel "holtidő" volt. Ebédidő vége, vacsora idő még nem kezdődött. Egy kedves felszolgáló lány ugrált bennünket körbe. Nagyon udvarias, kedves, barátságos, előzékeny kiszolgálásban volt részünk.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Legutolsó látogatásunk (két éve) hétköznapra esett és csak pár asztalnál ültek vendégek. Most szmbaton sem foglaltunk asztalt. A tulajdonos sajnálkozott, hogy csak egy óra múlva lesz asztal. Párom májgaluska levest, jómagam pedig velős pirítóst fogyasztottam a kétszemélyes Patkó-tál előtt. Szeretem ezt a felezési módot, mert jóval több jut, mint a fele.
2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 27.
2018. július 25-én kirándulásunk alkamával találtunk rá az étteremre. Miután bejártuk Zirc nevezetességeit, az Arborétumban 2 órás séta után ebédelni tértünk be a Patkó étterembe. Nem volt sok vendég, hangulatos, tiszta étteremben találtunk megfelelő alsztalt. Rövidesen megkaptuk az étlapot egy fiatal, kedves pincér lánytól.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 25.
Egy fárasztó túra után érkeztünk a Patkó Vendégkőbe. Három felé. Azt mondták egy órát kell várni, de hely volt, így leültünk. Alig telt el 10 perc, már jött a leves. Utána nemsoká a második fogások. Pozitívan csalódtunk. Igaz már egy leányzó vette fel a rendelést. lehet, hogy a férfi csak el akart ijeszteni bennünket. . . A levesek finomak voltak.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
Kétszer helyben fogyasztottunk, egyszer rendeltünk és mind a három esetben gyors volt a kiszolgálás.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
Két alkalommal helyben fogyasztás, egy kiszállítás alapján, maximálisan elégedettek voltunk, az adaggal, a minőséggel, a gyorsasággal. A hely kellemes tágas tiszta (még a mosdó is), kedves személyzet, gyors kiszolgálás, még amikor sok vendég volt rajtunk kívül, akkor is! Az árak igazán reálisak, már-már olcsónak mondanám a kiszolgáláshoz és adagokhoz képest.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 6.
Szep,tiszta,kellemes hely jo arakkal,hatalmas etel adagokkal.A kiszolgalas gyors,kedves,udvarias.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Aranykert Mobilház-Apartmanok
Vének
2 nap/1 éjszaka 3.800 - 5.633,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.29. - 2020.10.17.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 60.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.09. - 2021.07.10.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.08.03.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2021.05.20.
Bohém Birtok
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 60.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.03. - 2020.12.22.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
3 nap/2 éjszaka 10.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, finn szauna és pezsgőfürdő használattal, szabadtéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.29. - 2020.12.31.
Hotel Jade
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.08.24. - 2020.12.31.
Hotel Isabell
Győr
3 nap/2 éjszaka 34.950,-Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.09.30.
Golden Ball Club Hotel
Győr
2-3 éjszaka 16.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borbekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.31.
Park Hotel Balatonlelle
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.05. - 2020.08.22.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.

Szállodák Zirc környékén
Hunguest Hotel Pelion  Zirc
Holiday Hotel Csopak Zirc
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Patkó Vendéglő & Pizzéria ZircX