8420 Zirc, Deák F. u. 6.

Wellness csomagok Zirc városában

Patkó Vendéglő & Pizzéria Zirc vélemények

Bolya TOP étteremértékelő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
Egy hétvégét töltöttünk Zircen. Szerettünk volna reggelihez vásárolni, de nem volt szerencsénk, legalább is először úgy éreztük. Gondoltuk, hogy pizzát veszünk kényszer megoldásként. Ezért választottuk a pizzériát. Gondoltuk, hogy másnapi ebédhez foglalunk asztalt. A pincér nagyon udvarias, humoros volt. (később kiderült, hogy ő tulaj).

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Szép őszi időben mentünk nyaralni (két nyugdíjas néni). A zirci apátság megtekintése után megéheztünk, és kérdezősködésünkre a Patkót ajánlották. Mivel nem vagyunk nagy étkűek, kérdeztük, hogy van-e kis adag, mivel láttuk, mekkora adagokat visznek ki az egyik asztalhoz. Nem volt kisadag, de a felszolgáló felajánlotta, hogy kétfelé tálalják az adagot.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már Zircen és beterveztük, hogy a Patkó éttermet is meglátogatjuk. Most egy szép őszi délutánon egy estebédre tértünk be ebbe a barátságos kisvendéglőbe. Nem voltak sokan, mivel "holtidő" volt. Ebédidő vége, vacsora idő még nem kezdődött. Egy kedves felszolgáló lány ugrált bennünket körbe. Nagyon udvarias, kedves, barátságos, előzékeny kiszolgálásban volt részünk.
Balatonfüred
Zirc

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Legutolsó látogatásunk (két éve) hétköznapra esett és csak pár asztalnál ültek vendégek. Most szmbaton sem foglaltunk asztalt. A tulajdonos sajnálkozott, hogy csak egy óra múlva lesz asztal. Párom májgaluska levest, jómagam pedig velős pirítóst fogyasztottam a kétszemélyes Patkó-tál előtt. Szeretem ezt a felezési módot, mert jóval több jut, mint a fele.
2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 27.
2018. július 25-én kirándulásunk alkamával találtunk rá az étteremre. Miután bejártuk Zirc nevezetességeit, az Arborétumban 2 órás séta után ebédelni tértünk be a Patkó étterembe. Nem volt sok vendég, hangulatos, tiszta étteremben találtunk megfelelő alsztalt. Rövidesen megkaptuk az étlapot egy fiatal, kedves pincér lánytól.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 25.
Egy fárasztó túra után érkeztünk a Patkó Vendégkőbe. Három felé. Azt mondták egy órát kell várni, de hely volt, így leültünk. Alig telt el 10 perc, már jött a leves. Utána nemsoká a második fogások. Pozitívan csalódtunk. Igaz már egy leányzó vette fel a rendelést. lehet, hogy a férfi csak el akart ijeszteni bennünket. . . A levesek finomak voltak.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
Kétszer helyben fogyasztottunk, egyszer rendeltünk és mind a három esetben gyors volt a kiszolgálás.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
Két alkalommal helyben fogyasztás, egy kiszállítás alapján, maximálisan elégedettek voltunk, az adaggal, a minőséggel, a gyorsasággal. A hely kellemes tágas tiszta (még a mosdó is), kedves személyzet, gyors kiszolgálás, még amikor sok vendég volt rajtunk kívül, akkor is! Az árak igazán reálisak, már-már olcsónak mondanám a kiszolgáláshoz és adagokhoz képest.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 6.
Szep,tiszta,kellemes hely jo arakkal,hatalmas etel adagokkal.A kiszolgalas gyors,kedves,udvarias.
Balatonfüred
Zirc

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
Több, mint harminc év után újra betértünk párommal a Patkóba. Anno itt töltöttünk pár szép estét. A falak ugyan a régiek, de a berendezés merőben más. Megújult és megfelel a kor elvárásainak. Kedves a személyzet, frissek, ízletesek és bőségesek az adagok. Tiszták a mellékhelyiségek és van free wi-fi. Elfogadják a szokásos kártyákat.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Hotel Wellamarin
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 22.000 - 28.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.20. - 2020.10.08.
Hotel Melis, Balatonlelle
Akár 1 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sportolási lehetőségekkel, gyümölcs és pezsgő bekészítéssel, belépőkkel, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.20. - 2020.09.30.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
4 nap/3 éjszaka 10.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, medence használattal, sportos programokkal
2020.06.15. - 2020.08.31.
Szárcsa Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, egy alkalommal itallal és süteménnyel, biliárdjeggyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.12. - 2020.12.21.
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 14.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.27. - 2020.12.31.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2021.05.20.
Barokk Hotel Promenád
Győr
2 nap/1 éjszaka 13.137,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.06.01.
Sirály Hotel
5 nap/4 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.27. - 2020.09.02.
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 11.835 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.11.22. - 2020.12.31.
Hotel Villa Classica
Pápa
2 nap/1 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.11. - 2021.03.15.
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 16.650 - 24.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.10.31.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
1-2 éjszaka 23.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Thai masszázzsal, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2020.12.23.

Szállodák Zirc környékén
Hotel Wellamarin Zirc
Holiday Hotel Csopak Zirc
Kedvezményes ár félpanzióval
WELLAzítás (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)

Patkó Vendéglő & Pizzéria ZircX