8420 Zirc, Deák F. u. 6.

Patkó Vendéglő & Pizzéria Zirc vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 25.
Direkt Zirc felé kerültem, mert szerettem volna feltétlenül meglátogatni a Patkó Vendéglőt, amit az ittjartam. hu 14 zirci étterem közül az elsőnek jelöl. Bevallom, a többi 13-ban még nem jártam, de erősen kétlem, hogy ez lenne a legjobb. A külső, szabadtéri részen foglaltam helyet, ez a szék kb.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 7.
Ismertük már ezt az éttermet így visszatértünk. Bent foglaltunk helyet, mert jó idő lévén a kinti rész foglalt volt. Jó adag levest és finom nagy adag második fogást ettünk, desszert már eszünkbe sem jutott. A kiszolgálással és a várakozással is elégedettek voltunk, nem volt túlzás pedig állandóan vitték a pizzákat is.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 25.
Férjemmel Zirchez közel nyaraltunk és első nap este elmentünk a Patkóba, amiről csak jót olvastunk. A kiszolgálás gyors volt, nem volt gond, hogy zárás előtt 1 órával érkeztünk. Az étel finom volt, nagy adag. A rossz szájíz a végén ért bennünket. Mivel a 2 személyes tál tartalmát nem bírtuk megenni, ezért megkérdeztük, van-e mód arra, hogy becsomagolják a maradékot.

Bolya TOP étteremértékelő
Bolya TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
Egy hétvégét töltöttünk Zircen. Szerettünk volna reggelihez vásárolni, de nem volt szerencsénk, legalább is először úgy éreztük. Gondoltuk, hogy pizzát veszünk kényszer megoldásként. Ezért választottuk a pizzériát. Gondoltuk, hogy másnapi ebédhez foglalunk asztalt. A pincér nagyon udvarias, humoros volt. (később kiderült, hogy ő tulaj).

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Szép őszi időben mentünk nyaralni (két nyugdíjas néni). A zirci apátság megtekintése után megéheztünk, és kérdezősködésünkre a Patkót ajánlották. Mivel nem vagyunk nagy étkűek, kérdeztük, hogy van-e kis adag, mivel láttuk, mekkora adagokat visznek ki az egyik asztalhoz. Nem volt kisadag, de a felszolgáló felajánlotta, hogy kétfelé tálalják az adagot.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már Zircen és beterveztük, hogy a Patkó éttermet is meglátogatjuk. Most egy szép őszi délutánon egy estebédre tértünk be ebbe a barátságos kisvendéglőbe. Nem voltak sokan, mivel "holtidő" volt. Ebédidő vége, vacsora idő még nem kezdődött. Egy kedves felszolgáló lány ugrált bennünket körbe. Nagyon udvarias, kedves, barátságos, előzékeny kiszolgálásban volt részünk.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Legutolsó látogatásunk (két éve) hétköznapra esett és csak pár asztalnál ültek vendégek. Most szmbaton sem foglaltunk asztalt. A tulajdonos sajnálkozott, hogy csak egy óra múlva lesz asztal. Párom májgaluska levest, jómagam pedig velős pirítóst fogyasztottam a kétszemélyes Patkó-tál előtt. Szeretem ezt a felezési módot, mert jóval több jut, mint a fele.
2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 27.
2018. július 25-én kirándulásunk alkamával találtunk rá az étteremre. Miután bejártuk Zirc nevezetességeit, az Arborétumban 2 órás séta után ebédelni tértünk be a Patkó étterembe. Nem volt sok vendég, hangulatos, tiszta étteremben találtunk megfelelő alsztalt. Rövidesen megkaptuk az étlapot egy fiatal, kedves pincér lánytól.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 25.
Egy fárasztó túra után érkeztünk a Patkó Vendégkőbe. Három felé. Azt mondták egy órát kell várni, de hely volt, így leültünk. Alig telt el 10 perc, már jött a leves. Utána nemsoká a második fogások. Pozitívan csalódtunk. Igaz már egy leányzó vette fel a rendelést. lehet, hogy a férfi csak el akart ijeszteni bennünket. . . A levesek finomak voltak.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
Kétszer helyben fogyasztottunk, egyszer rendeltünk és mind a három esetben gyors volt a kiszolgálás.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 35.000 - 40.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.29.
Aranypart Camping
2 nap/1 éjszaka 4.313 - 10.350,- Ft/fő/éj között: önellátással, játszótér és medence használattal, parkolással
2021.04.23. - 2021.09.30.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 19.000 - 35.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, aromafürdővel, privát wellnessezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.28. - 2021.12.22.
Hotel Fonte
Győr
2 nap/1 éjszaka 11.507 - 17.079,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.23. - 2022.12.27.
Hotel Gottwald
Tata
2 nap/1 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.11.04. - 2021.12.31.
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, kerékpár használattal
2020.08.18. - 2021.12.31.
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2021.03.07. - 2022.03.07.
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, Reggelivel és fürdőbelépővel., parkolással, WIFI-vel
2021.03.07. - 2021.12.31.
Dorina Wellness Apartman
2021.03.07. - 2022.03.07.
Holiday Hotel Csopak
Csopak
6 nap/5 éjszaka 7.950 - 46.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.09.05.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
4 nap/3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.07.01. - 2021.08.31.

Szállodák Zirc környékén
Holiday Hotel Csopak Zirc
Hotel Yacht Wellness & Business Zirc
Nyári pihenés Füreden (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Patkó Vendéglő & Pizzéria ZircX