Patkó Vendéglő & Pizzéria Zirc

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Patkó Vendéglő & Pizzéria Zirc vélemények

Kiváló 2022. július 16., csoporttal járt itt
Kéktúrás barangolásaim során most nyáron harmadik, illetve negyedik alkalommal étkeztem náluk és csak dicsérni tudom a helyet. Mivel korábban már étkeztünk itt férjemmel, tőlük rendeltem vacsorát táboros gyerekcsoportomnak, amit még Bakonynánára is kiszállítottak. Hatalmas mennyiséget kaptunk és nagyon finom volt a rántott sajt rizzsel, desszertnek pedig palacsinta.
Kiváló 2021. november 13.barátokkal járt itt
Miután megnéztük a város nevezetességeit éttermet kerestünk. Nehezen találtunk rá, de megérte a keresést, mert éhesek voltunk. Az étteremben esküvőre készültek, ezért a kinti teraszon ülhettünk le, de a székekre oda voltak készítve a takarók, hűvüs idő esetére, amire szükség is volt. A kiszolgálás elég gyors volt, az ételek jók.
2055
2020. szeptember 25.egyedül járt itt
Direkt Zirc felé kerültem, mert szerettem volna feltétlenül meglátogatni a Patkó Vendéglőt, amit az ittjartam. hu 14 zirci étterem közül az elsőnek jelöl. Bevallom, a többi 13-ban még nem jártam, de erősen kétlem, hogy ez lenne a legjobb. A külső, szabadtéri részen foglaltam helyet, ez a szék kb.
Patkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Külső képPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Étel/italPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Külső képPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Étel/ital
1947
2020. szeptember 7.a párjával járt itt
Ismertük már ezt az éttermet így visszatértünk. Bent foglaltunk helyet, mert jó idő lévén a kinti rész foglalt volt. Jó adag levest és finom nagy adag második fogást ettünk, desszert már eszünkbe sem jutott. A kiszolgálással és a várakozással is elégedettek voltunk, nem volt túlzás pedig állandóan vitték a pizzákat is. Jó volt ismét itt lenni és ha erre járunk ismét ide jövünk.
Átlagos 2020. július 25.a párjával járt itt
Férjemmel Zirchez közel nyaraltunk és első nap este elmentünk a Patkóba, amiről csak jót olvastunk. A kiszolgálás gyors volt, nem volt gond, hogy zárás előtt 1 órával érkeztünk. Az étel finom volt, nagy adag. A rossz szájíz a végén ért bennünket. Mivel a 2 személyes tál tartalmát nem bírtuk megenni, ezért megkérdeztük, van-e mód arra, hogy becsomagolják a maradékot.
Kiváló 2019. szeptember 23.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk Zircen. Szerettünk volna reggelihez vásárolni, de nem volt szerencsénk, legalább is először úgy éreztük. Gondoltuk, hogy pizzát veszünk kényszer megoldásként. Ezért választottuk a pizzériát. Gondoltuk, hogy másnapi ebédhez foglalunk asztalt. A pincér nagyon udvarias, humoros volt.
Kiváló 2019. szeptember 19.barátokkal járt itt
Szép őszi időben mentünk nyaralni (két nyugdíjas néni). A zirci apátság megtekintése után megéheztünk, és kérdezősködésünkre a Patkót ajánlották. Mivel nem vagyunk nagy étkűek, kérdeztük, hogy van-e kis adag, mivel láttuk, mekkora adagokat visznek ki az egyik asztalhoz. Nem volt kisadag, de a felszolgáló felajánlotta, hogy kétfelé tálalják az adagot.
Patkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Étel/ital
Kiváló 2018. november 3.a párjával járt itt
Többször jártunk már Zircen és beterveztük, hogy a Patkó éttermet is meglátogatjuk. Most egy szép őszi délutánon egy estebédre tértünk be ebbe a barátságos kisvendéglőbe. Nem voltak sokan, mivel "holtidő" volt. Ebédidő vége, vacsora idő még nem kezdődött. Egy kedves felszolgáló lány ugrált bennünket körbe.
Patkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Étel/italPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - BelsőPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Étel/italPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Étel/ital
Kiváló 2018. augusztus 4.a párjával járt itt
Legutolsó látogatásunk (két éve) hétköznapra esett és csak pár asztalnál ültek vendégek. Most szmbaton sem foglaltunk asztalt. A tulajdonos sajnálkozott, hogy csak egy óra múlva lesz asztal. Párom májgaluska levest, jómagam pedig velős pirítóst fogyasztottam a kétszemélyes Patkó-tál előtt.
Patkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Étel/italPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Étel/italPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Étel/italPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - BelsőPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - BelsőPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - BelsőPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - EgyébPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Étel/italPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - BelsőPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - BelsőPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - BelsőPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Külső képPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - BelsőPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - BelsőPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Külső képPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Külső képPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Külső képPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Étlap/itallapPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - BelsőPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Étel/italPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - BelsőPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - BelsőPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Étel/italPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Étel/italPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - BelsőPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Külső kép
2018. május 25.családjával járt itt
Egy fárasztó túra után érkeztünk a Patkó Vendégkőbe. Három felé. Azt mondták egy órát kell várni, de hely volt, így leültünk. Alig telt el 10 perc, már jött a leves. Utána nemsoká a második fogások. Pozitívan csalódtunk. Igaz már egy leányzó vette fel a rendelést. lehet, hogy a férfi csak el akart ijeszteni bennünket.
Patkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Étel/italPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Étel/italPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Étel/italPatkó Vendéglő & Pizzéria Zirc - Étel/ital