Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs

2025.01.01-ig
Garden Home Törökbálint

Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs vélemények

Kiváló 2024. január 5., csoporttal járt itt
Több alkalommal jártunk itt. Voltak itt családi rendezvények is. Minden alkalommal éreztük, hogy fontos a vendég. Udvarias kiszolgálás, finom ételek, bőséges adagok.
Mindenki tud magának választani, a húsimádó is, a vegán is. "Fájndájning" egyéneknek nem javasolt, mert itt enni lehet, nem csipegetni.
Aki szereti az igazi hangulatos helyeket, annak javasolt.
Kiváló 2023. június 12.családjával járt itt
Az ételek nagyon finomak és bőségesek voktak.
A kiszolgálás udvarias és odafigyelő volt.
Nagyon barátságos és hangulatos egy hely.
Az árakkal nagyon meg voltam elégedve.
Kiváló 2022. szeptember 12.családjával járt itt
Kissé távolról mentünk Budaörsre, egy korábban jó emlékeket hagyó éttermet akartunk felkeresni. ( Az zárva volt. ) Így interneten keresgéltünk és találtuk meg ezt a helyet. Azt kell mondanom nagyon sikeres választás volt. Kellemes hangulat, gyors és udvarias kiszolgálás, kimondottan jó ételek és jó ár-érték arány.
Kiváló 2022. augusztus 5.barátokkal járt itt
Baráti társasággal érkeztünk az étterembe. Előzetes foglalás után, esti órákban kaptunk asztalt ide. Egyik barátunk szinte minden étteremben megkóstolja a gulyáslevest, ami itt is nagyon ízlett neki. Ami pedig a főételeket illeti, én roston sült csirkemellet kértem, füstölt mozzarellával és fetasajtos salátával.
Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - EgyébFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Egyéb
Kiváló 2022. május 1.a párjával járt itt
Jól reztem magamat hangulatos hely könnyen megtalálható színvonalas telek kiszolgálás ajánlom az ttermet aki teheti látogasson el ide az árak sem olyan borzasztóak az tel nagyon finom s bőséges
Kiváló 2022. január 6.családjával járt itt
Rendszeresen járunk ide a családdal, sőt rendelünk is nagyobb családi összejövetelekre.
Mindig friss, ízletes az étel, sosem csalódtunk a színvonalban.
A kiszolgálással is meg voltunk elégedve minden alkalommal.
Őszintén csak szuperlativusokvan tudok beszélni róluk.
2076
2021. szeptember 9.a párjával járt itt
Célszerű telefonálni, hogy van-e hely. . . mi ma kétszer telefonáltunk, és volt. Egy nem túl szép helyen, az átjáróban, az ajtónál kaptunk egy asztalt, pontosabban egy boxot, ketten. De nem volt vele semmi baj. Választás étlapról: nejem szilvás, camembertes csirkemellet zöldséggel, én a "honfoglalók kedvencét" kértem. Hehehe.
Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - EgyébFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étlap/itallapFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - BelsőFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - BelsőFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Belső
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. november 30.a párjával járt itt
Egy házassági évfordulót mindig étteremben ünneplünk meg. Idén Budaörsön a jelzett fogadó/étterem került sorra. Az étlapján hamar sikerült glutén és tejmentes levest is találni, de a második fogással sem kellett sokat piszmogn, mert a fiatal felszolgálótanuló pillanatokon belül vette az adást és segített rátalálni a nekünk való finomságokra.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
2018. május 5.családjával járt itt
Véletlenül kerültünk ebbe az étterembe, de remek ételek mellett ünnepeltük a névnapos Vejemet. A menüt ajánlatra választottuk, Újházi tyúkleves, és egy 7 személyes vegyes tál vegyes salátával. Minden friss volt és ízletes, és a nagyfröccs kísérő is finom, hideg. Kicsit távol esik az otthonunktól, de még lehet, hogy máskor is ide látogatunk. A végén, egy emlékfotó a királyi"testőrrel"! Köszönjük.
Fogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Külső képFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Étel/italFogadó a Magyar Királyokhoz Budaörs - Belső
Kiváló 2018. március 18.barátokkal járt itt
Kiváló ételek, kiváló személyzet, jól megközelíthető tömegközlekedéssel is, parkolás sem probléma. Nagy baráti társasággal és családdal is voltam már itt, és mindkét alkalommal maximálisan elégedett voltam. A barátok és család is csak jó véleményt mondtak.
Nagy adagok, finom ízek, gyors kiszolgálás, tisztaság az étteremben, környezetében és a vizesblokkban is.