Borsi Károlyné

Borsi Károlyné adatlapja

Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2016.05.26

Kiváló 2014. június 5.barátokkal járt itt
Magyarország legjobb hamburgerét itt lehet kapni. Döner ,pizza rétes dönertál minden nagyon finom. A fagyi kehely nagyon finom. Minden Gyulai lakosnak és turistáknak csak ajánlani tudom ,nagy a választék ,olcsó árak . . a fiatalok is megengedhetik maguknak ! Érdemes kipróbálni ha vendégek jönnek váratlanul!
Kiváló 2015. március 2.barátokkal járt itt
Mindenkinek ajánlani tudom ,nagyon jó minden szempontból a Hotel ! Jó a kiszolgálás tiszták a szobák ! Nagyon bőséges ,és nagy választék a reggeli és a vacsoránál ! Legközelebb is ide fogok utazni ! Barátaimnak ismerőseimnek ajánlani tudom ! Nagyon szép tiszta a termál részleg ,tiszta . orvosi kezeléseket lehet felvenni !
Felhasználó fényképei:
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Silver Hotel Hajdúszoboszló -
2016. május 26.barátokkal járt itt
Nagyon jó Hotel szép környezetben nyugodt pihenés jó az étterem a kiszolgálás,jó árak ! Mindenkinek ajánlani tudom ! Nagyon jól éreztük magunkat négy napig a barátnőmmel ! Reggel madárcsicsergésre ébredtünk ! Egyedül a presszó kávét hiányoltuk ! Udvarias személyzet ! Az internetet kéne még fejleszteni hogy a szobákban is legyen !
Felhasználó fényképei:
Hotel Arborétum Harkány - Hotel Arborétum Harkány - Hotel Arborétum Harkány - Hotel Arborétum Harkány -