Hotel Arborétum Harkány ★★★

Hotel Arborétum Harkány
Hotel Arborétum HarkányHotel Arborétum Harkány
Hotel Arborétum HarkányHotel Arborétum Harkány

Hotel Arborétum Harkány bemutatkozása

Harkány legszebb részén, egy botanikus kert területén, csendes környezetben helyezkedik el a Hotel Arborétum, 700 méterre a helyi gyógy- és strandfürdőtől.

A Hotel Arborétum legnépszerűbb csomagjai

Hotel Arborétum Harkány - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.12.22-ig
Hotel Arborétum Harkány - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Hotel Arborétum Harkány vélemények

Átlagos 2022. július 11.családjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk itt. Sajnos sikerült olyan szállást választanom ahol az étkező részen kívül sehol nem volt légkondi, így nyitott ablaknál próbáltunk aludni. Hajnali 4 körül traktor ébresztett, nem örültem. A szoba elfogadható, bár nem volt minden ablakon szúnyogháló, ami jól jött volna. Az ágyak nem kényelmesek.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Átlagos 2020. október 21.a párjával járt itt
A szálloda egy kellemes sétára található a fürdőtől, a közvetlen környezete nagyon barátságos, árnyas fákkal és parkkal körülvéve. Az épület mögött nagy parkoló kapott helyet. A szálloda belső terei tiszták, az étterem tágas, bár fűtés nélkül kissé rideg volt.
Hotel Arborétum Harkány - VendéglátásHotel Arborétum Harkány - VendéglátásHotel Arborétum Harkány - VendéglátásHotel Arborétum Harkány - Vendéglátás
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. december 23.a párjával járt itt
Barátságos szálloda közel a város központjához szép környezetben. A Harkányi Gyógyfürdő is elérhető egy nem túl hosszú sétával. A szálló a besorolásának nagyjából megfelelő, különösen a recepció és az étterem kialakítása színvonalas. A szobánk egyszerűen berendezett volt,pa fürdőszoba hagyott némi kívánnivalót maga után de a tisztaságra nem lehetett panasz.
Kiváló 2019. december 11.a párjával járt itt
Többször voltunk már itt. Nagyon kedvesek segítőkészek a dolgozok. Hat éjszakát töltöttünk legutóbb itt. A svédasztalos reggeli mindig nagy választékkal. A vacsora három féléből választható, nagyon finom és bőséges. Kellemes környezet. Szép rendezett környék. Vacsora után jó kis sétát lehet tenni az erdős részen. Aki pihenésre vágyik ajánlom mindenkinek!
Hotel Arborétum Harkány - KörnyékHotel Arborétum Harkány - Medence/kertHotel Arborétum Harkány - Medence/kertHotel Arborétum Harkány - Medence/kertHotel Arborétum Harkány - KörnyékHotel Arborétum Harkány - Külső képHotel Arborétum Harkány - Környék
Kiváló 2019. július 12.a párjával járt itt
Már 10 éve járunk ide a párommal. Előfordult, hogy nem tudtunk a kért időpontra elmenni. Rugalmasan áttették más napokra. 3 éjszakát töltöttünk legutóbb itt. A svédasztalos reggeli mindig remek. A vacsora nagyon finom és bőséges volt. A személyzet pedig rendkívül kedves. Mi különösen Arankával találkoztunk már sokat, aki mindig nagyon segítőkész.
Átlagos 2018. június 6.barátokkal járt itt
Újból a harkányi gyógyvíz, a siklósi nevezetességek volt a cél,
így terveinknek megfelelőnek találtuk a szállodát. Meglepődtünk, de nem vette el a kedvünket hogy nincs internet, a TV lefagy a négy adójával,hogy még hajszárító sincs. De az hogy a szúnyogok miatt (szakadt háló) és a hangos hajnalig dáridózó vendégek miatt nem tudtunk aludni,
mi a "NEM AJÁNLJUK" kategóriába soroljuk.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
2018. február 6.a párjával járt itt
10 éves évfordulónkat töltöttük a hotelben. Nagyon szép környezetben van. Közel a város központ. Kényelmes szobák. Kedves személyzet. Jó az ár érték arány. Félpanziós ellátást rendeltem. Bőséges reggelik voltak. Svédasztalos. A vacsorák is választhatóak voltak 3 féle második Plusz leves és desszert. Az ízvilág nekem kicsit fűszeres volt, de az másnak lehet pont jó.
Hotel Arborétum Harkány - Külső képHotel Arborétum Harkány - KörnyékHotel Arborétum Harkány - Külső képHotel Arborétum Harkány - VendéglátásHotel Arborétum Harkány - Külső képHotel Arborétum Harkány - Vendéglátás
Gyenge 2017. október 1.a párjával járt itt
A szállás zöld övezetben található,nagy parkolóval. Csöndes,nyugodt. És körülbelül ennyi a pozitívum. A szoba egyszerű,kis terasszal. Az ellátás nulla. A reggeli hitvány, a gyümölcsök barnultak,több naposak (görögdinnye darabok megsavanyodva. . . stb. ). A vacsorát hozatják,gyakorlatilag menüt kaptunk,ami megint csak gyenge volt.
Kiváló 2017. szeptember 3.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, a vendéglátás, a személyzet barátságos fogadtatása kiváló volt, mindelhol rendkíküli tisztaság, barátságos környezet. Nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak,a séf kedvessége és figyelmessége a vendégekkel igazán kiemelkedő volt. Mindenek előtt érezni lehetett a vendégszeretetüket. Ajánlom mindenkinek, kisgyermekkel is.
2017. augusztus 22.családjával járt itt
Pozitívum az elhelyezkedés. Közel az úthoz, de mégis annyira van távol, hogy nem hallatszik be a járművek zaja. Kényelmes szoba várt ránk, az erkély az udvarra nyílt. Negatívum a Wifi élvezhetetlen a szobán is és a recepción is. A reggeli svédasztalos azonban minden nap ugyanaz. . . 4 nap után már unalmas.
Hotel Arborétum Harkány a térképen
7815 HarkánySiklósi út 21.
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem