borzamesi

borzamesi adatlapja

Regisztráció2016.02.29
Utoljára itt2016.02.29

Kiváló 2016. február 29.a párjával járt itt
Február közepén töltöttünk itt három napot a párommal. A hotel gyönyörű helyen volt, közvetlenül a vár alatt. Mielőtt odaértünk arról beszélgettünk hogy milyen jó lenne várra néző szobát kapni, majd letettünk erről a lehetőségről mondván hogy úgysem lesz rá lehetőségünk. Mikor beléptünk a szobába elállt a szavunk.
Kiváló 2016. február 29.családjával járt itt
A hotel elhelyezkedése kiváló, a szobák tiszták, rendezettek. Mindennel meg voltunk elégedve, a wellness részleg viszont minden várakozásunkat felülmúlta! Hatalmas medencék, rengeteg féle szauna közül lehet választani. Az ételek bőségesek és finomak, a szemlyzet hozzáállása is megfelelő.
Kiváló 2016. február 29.barátokkal járt itt
Egyik ismerősömmel egy buli során Visegrádon maradtunk, így hajnali 3-4 órakor foglaltunk szobát, ami valljuk be elég meglepő volt a recepciós hölgy számára is. Ettől függetlenül maximálisan kedves volt, és azonnal adott nekünk egy szobát. A szoba maximálisan tiszta volt, tágas. Annyit sajnálok hogy nem tudtunk több időt itt tölteni.