bosszuság

bosszuság adatlapja

Regisztráció2019.03.27
Utoljára itt2019.03.27

Kiváló 2014. április 19.a párjával járt itt
Összességében minden megfelelő volt. A hotel gyönyörüen felújított, minden a vendégek kényelmét szolgálja. A személyzet udvarias segítőkész! Külőn kiemelném a gyógyászati részen dolgozó személyzet felkészültsége a helyiségek tisztasága, felszereltsége a vendégekkel való bánásmód kiváló volt.
2019. március 27.a párjával járt itt
A szállás és a szolgáltatást végző személyezet megfelelő volt. Az étteremben viszont voltak rossz tapasztalataink:
- a személyzet nem volt segítőkész. Ha fél 9-kor merészeltünk teritéket kérni a válasz ott van a lámpa alatt az evőeszköz. - leves büfénél meg kérdeztem, hogy csak a lé helyett hoznak-e tartalmasabb levest a válasz mit várunk 550 Ft-ért ez elég megalázó volt.
Kiváló 2022. április 9.a párjával járt itt
Már kb. 15 éve járunk Hévízre, mert nagyon szeretjük a várost és a Tó vízét is. legtöbbször a Panoráma hotelben szálltunk meg. Most először voltunk a felújítás óta. Nagyon szép és kényelmes lett. A személyzet udvarias és az ellátás is kiváló. Biztosan vissza fogunk térni és szívesen ajánlom a barátainknak is.
Hunguest Hotel Panoráma válasza
Kedves Szántó Józsefné!
Köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére. Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!
Üdvözlettel,
Hunguest Panoráma csapata