3,9
a 40 bajai étterem közül
étterem, vendéglő
Serrano Saloon BajaSerrano Saloon Baja

Serrano Saloon Baja bemutatkozása

Éttermünk Baja belvárosában, a Sugovica partján fekszik, ahol egyedi mexikói hangulattal, 72 különböző röviditallal, 5 különféle csapolt sörrel, 93 egyedi fogással (közöttük mexikói ételkülönlegességek, cápa és kardhal steak, saláták) várjuk kedves vendégeinket!

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.03.05-ig
Takler Kúria Szekszárd

Serrano Saloon Baja vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2021. október 19., csoporttal járt itt
Évek óta ismerem ezt a helyet. Emlékszem amikor megnyílt, újszerű volt és jó. Az elhelyezkedése most is csodálatos, jó kint ülni a teraszon jó társaságban, szép kilátással. Most viszont már bajban voltam, amikor ide szervezték az osztálytalálkozót. A facebookon előre néztem az étterem ételfotóit, hogy mit egyek.
Szörnyű 2020. július 26.gyerekekkel járt itt
Ma családi ebédet tervezve a Serranoba ültünk be. A kiszolgálás csapnivaló volt az ételekkel együtt. . 45 perc kellett az étlaphoz,majd a rendeléstől számítva 5 perc alatt érkezett főételnél a hús teljesen hideg volt, érezhetően nem volt friss, ezt álcázva nagyon lisztes tejföllel öntötték le. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 3., kollégákkal járt itt
Nagyon ritka és kellemes meglepetésként ért az a kedves, barátkozós kiszolgálás, ami itt fogadott, mintha ezer éve ismernénk egymást, és végig azt éreztük, azért vannak, hogy maximálisan jól érezzük magunkat. Ez be is jött. A kiszolgálás csillagos ötös volt. Azt gondolom, egy ilyen, kedves, közvetlen felszolgáló nagyon rá tud segíteni egy hely sikerességéhez.
Kiváló 2016. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Barátom javaslatára tértünk be családommal erre a helyre egy késő esti órában. Korábban már megbarátkoztam a mexikói ízekkel és ezen a helyes sem csalódtam benne. Mindenki bőséges mennyiségű ízlésesen tálalt ételt kapott. Aki szereti a fűszeres csípős ízvilágot, az nem hagyhatja ki ezt a helyet.
Kiváló 2016. július 5.a párjával járt itt
Már évek óta minden júliusban egy hosszú hétvégét Baján töltünk. Sokszor elmentünk e remek étterem mellett(előtt),de csak most tértünk be ide. Az ételek nagyon ízletesek,bőséges adagokkal. Meglepődve tapasztaltuk hogy a sok vendég ellenére hamar megkaptuk a rendelt ételt. Ezután is ide fogunk jönni,van még bőven mit kóstolni az étlapról annyi étel van rajta.
Kiváló 2015. október 12.a párjával járt itt
A hely hangulatos, hű a jellegéhez. A felszolgáló nagyon segítőkész, gyors és udvarias! Az italokat hamar megkaptuk és a megrendelt vacsorára sem vártunk sokat. Az ételek finomak, bőségesek, a tálalás ízléses volt. Gyors, megbízható hely korrekt árakkal. A párommal ünnepeltünk évfordulót melyet emlékezetessé tettek! köszönjük szépen! Máskor is betérünk!
Kiváló 2015. szeptember 13.családjával járt itt
Kiszolgálással nem volt gond, pincér kedves volt, nem kellett várnunk se az italrendelés felvételére, se magára az ételre, ahoz képest, hogy teltház volt, egy korsó sört sem ittam meg már ehettünk is.
Étellel semmi gond nem volt, mennyiség vacsorára megfelelt, ízre is tökéletes :) Legközelebb is megyünk, tudom ajánlan, fiataloknak, idősebbeknek egyaránt.
Kiváló 2015. szeptember 2.barátokkal járt itt
Véletlen választás volt és kellemes meglepetés! Finom volt az étel, gyors és kedves a kiszolgálás, óriási az adag, de kedvesen elcsomagolták a maradékot. A felszolgáló hölgy mint a villám, ajánlott, visszatartott ha sokat rendeltünk, beszélt németül is mégpedig jól. Gyors volt, pontos, precíz, udvarias.
Szörnyű 2015. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Botrányos kiszolgálás. 40 percet vártunk a ital rendelesre. Egyszer át is ültettek mert ,, a tulaj haverjanak a helyén ültünk aki minden kedden itt ül'' állítólag pedig foglalt táblát nem láttunk. Vizezett sörök koszos pohárban. Az ételek viszonylag finomak voltak igényes talalassal. A pincérek hozzáállása kritikán aluli. A nyár egyik legrosszabb élménye volt nekem és szeretett családomnak.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2015. május 21.gyerekekkel járt itt
Családdal jártunk itt. Maga a hely nagyon stílusos,tényleg tükrözi a mexicoi jelleget. Az ételek is a mexicoi konyha szerint készülnek, széles a választék és nagyon igényes a tálalás is. Gyönyörű, hangulatos vízpartnál van, az ételre való várakozásnál lefoglalja az embert a hely szépsége. Az ételre nem kell sokáig várni és ár-érték arányban is nagyon megfelel.
Serrano Saloon Baja a térképen
6500 BajaHalászpart u. A
06 20 574 1924
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • étel elvitelre • parkolási lehetőség
H-V
mexikói
széles sörválaszték
Zene
Gépzene: blues, country, jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, rhythm&blues, rock, rock&roll
1400 Ft (kb. ár)
Borsodi, Cseh sörök, Búzasör, Belga sörök