Kék Rózsa Étterem Budapest

Kék Rózsa Étterem Budapest
Kék Rózsa Étterem BudapestKék Rózsa Étterem Budapest
Kék Rózsa Étterem BudapestKék Rózsa Étterem Budapest

Kék Rózsa Étterem Budapest bemutatkozása

Éttermünk egy hagyományos II. osztályú magyar vendéglő, az egyik legolcsóbb belvárosi hely. A széles ételválasztékba persze beletartozik jó néhány nemzetközi étel is.
Állandó étlapunk mellett napi ajánlatunk is figyelmet érdemel, ahol különböző ízlésvilágoknak kívánunk megfelelni.

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Kék Rózsa Étterem Budapest vélemények

2018. szeptember 6., kollégákkal járt itt
Több mint 20 éve működő szolid kivitelű magyaros étterem a Wesselényi utcában, a Zsinagógától pár méterre. A környéken a turista-bulinegyeddé válás óta már egészen más stílusú helyek nyíltak, de a Kék Rózsa stabilan tartja magát ebben a megváltozott környezetben is.
Kék Rózsa Étterem Budapest - Külső képKék Rózsa Étterem Budapest - BelsőKék Rózsa Étterem Budapest - Étel/italKék Rózsa Étterem Budapest - BelsőKék Rózsa Étterem Budapest - Étel/italKék Rózsa Étterem Budapest - Étlap/itallapKék Rózsa Étterem Budapest - Étlap/itallapKék Rózsa Étterem Budapest - BelsőKék Rózsa Étterem Budapest - Külső képKék Rózsa Étterem Budapest - Külső kép
Átlagos 2014. október 1.a párjával járt itt
Dícsérték a helyet itt a lapon, ezért kerestük fel. Mikor bementünk sorban álltak a pénztár előtt. Azt hittem ilyen sokan vannak, nincs hely, jegyre osztják az ebédet. Ebből az utolsó igaz, jegyre osztották az ebédet. Sajnos a nagy tömegben nem lehetett látni, hogy emeleti szint is van, ezért az egyetlen szabad lenti asztalnál ebédeltünk.
Kiváló 2014. május 20.barátokkal járt itt
Az ételek minősége,kiszolgálás kiváló! Baráti társasággal tértünk be,megbeszéltük,hogy ha lehet jövünk máskor is. ! Az ételek nagyon finomak voltak,jól laktunk. Leves,főfogás,desszert maximálisan elnyerte tetszésünket. A fogyasztott italok finomak voltak,tehát a sör hőfoka megfelelő. Meg voltunk elégedve a személyzettel,gyorsak,odafigyelőek voltak! Tehát jó kis este volt! !
Kiváló 2013. június 19.családjával járt itt
Pest belvárosához képest szerintem ez az egyik legolcsóbb, és legjobb minőséget kínáló hely. Való igaz, nincsenek világmegváltó ételkölteményeik, de egyszerű, ízes, magyaros ételeket adnak, és valamikor csak erre vágyik az ember. Gyakran betérek ide, ha Pesten járok!
2013. március 26.a párjával járt itt
Régi törzshely. Az ételek minősége megbízhatóan jó, bár nem kiemelkedő. Az árak rendkívül barátiak, az adagok átlagosak. Az étteremben szinte mindig sok a vendég, bár olyan még nem fordult elő, hogy ne kaptunk volna asztalt. Külön pozitívum a tormás főtt tarja, de a halételek is jók.
Átlagos 2013. március 22.barátokkal járt itt
A Két Rózsa nem egy elegáns étterem, nem is a meghitt vacsorák célpontja, de egy gyors hétköznapi ebédre tökéletesen megfelel. A napi menü ár/érték arányban teljesen rendben van, az alacsony ár mellé senki ne várjon kulináris kalandokat. Az étlapról választva sem kell csalódnunk az árakban, két fogás esetén a kis adag is elegendő lehet.
Átlagos 2013. március 19.a párjával járt itt
Hangulatra kellemes, családias hely. Nem különösebben flancos, viszont tényleg nagyon jók az árak, és központi helyen van. Az étel nagyon ízlett akkor, és jókora adagot kaptunk. Én főtt-füstölt csülköt ettem, és ahogy írtam, az ízzel nem volt baj. Másnapra viszont beszereztem egy gyomorrontást, és sajnos elképzelhető, hogy az itt fogyasztott fogások valamelyike volt a ludas benne.
Kék Rózsa Étterem Budapest a térképen
1077 BudapestWesselényi u. 9.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • zártkörű rendezvény lehetősége
H
K-V