Cecília7

Cecília7 adatlapja

Regisztráció2018.03.04
Utoljára itt2018.03.04

Átlagos 2018. március 4.a párjával járt itt
A Wellnes hétvége csomagot vettük igénybe. A debreceni Aquaticum minden igényt kielégít! A hotel éttermében félpanziós ellátásban volt részünk, amely igen változatos, jóízű és igényes volt. A szobában tisztaságot tapasztaltunk,de nagyon kopott berendezést, csöpögő csapot,csordogáló Wc-t.
Hotel Nagyerdő válasza
Tisztelt Hering Ilona!
A konyhatetőre néző szobákat - az Ön által is említett okból - csak akkor adjuk ki, ha a Classic szárnyban már nincs más kiadható szoba. Az Önök üdülése alatt ilyen helyzet állt elő. A szálloda tervezett felújítása során megoldást fogunk keresni erre a problémára (egyúttal meg fog szűnni a berendezéssel kapcsolatos gond is).
2018. március 21., , Hotel Nagyerdő
2022. április 18.barátokkal járt itt
Két éjszakát töltöttünk el , két idősebb hölgy. Jól éreztük magunkat, mert a személyzet nagyon kedves volt,a programok is tetszettek,az ételek finomak, az ágy kényelmes. A környéken jókat sétáltunk. A wellness részleg azonban a honlapon sokkal nagyobbnak volt feltüntetve, a medencék hőfoka túl meleg, ill. egyforma.
Kiváló 2022. augusztus 20.a párjával járt itt
A félpanzió kiváló volt. Az ételek tökéletesek, a választék bőséges. Bár én nem vagyok vegetáriánus, nem, vagy alig láttam kifejezetten vegetáriánus ételt a vacsoránál. (reggelinél igen) A szoba felszereltsége jó, az ágy kényelmes. Sajnos a szobában és a folyosókon is éreztem egy áporodott szagot.