choory

choory adatlapja

Regisztráció2016.04.30
Utoljára itt2020.12.30

Kiváló 2016. április 30.barátokkal járt itt
Házi koszton nevelkedtem, de iskoláim során megismertem a menzai fagyasztott ételek ízét is. Az ország számos éttermében voltam már fizetővendég Győrtől-Gyuláig. Baráti társasággal tértünk be ide a Calypso kisvendéglőbe. A szakács elképesztő ételeket készített, az italok hűtöttek voltak, nem láttam tévelygő pincéreket.
Átlagos 2019. június 2.barátokkal járt itt
Baráti társaságban vacsoráztunk. Szarvas sült gombákkal és kukoricapelyhes csirkemellet rendeltünk. A felszolgáló bár egyedül látta el a vendégeket, udvarias és fürge volt. Előételként BISTRO ízelítőt kértünk amig elkészülnek a vacsora ételek. Pompás ízélményt kaptunk. A vacsora ezzel szemben nem hagyott kellemes emlékeket bennünk.
2019. szeptember 8.barátokkal járt itt
Baráti társasággal érkeztünk, előre foglaltunk asztalt a hely népszerűsége miatt. Limonádét rendeltünk a palacsinta elkészültéig, de ezt sajnos nagyon túl édesítették. Ezt leszámítva klasz hely. Udvarias a kiszolgálás. Inyenc étkekre lehet számítani. Amit nem fogyasztottunk el azt készségesen becsomagolták.