Calypso Kisvendéglő Miskolc

Calypso Kisvendéglő MiskolcCalypso Kisvendéglő Miskolc
Calypso Kisvendéglő MiskolcCalypso Kisvendéglő Miskolc
20 fotó

Calypso Kisvendéglő Miskolc bemutatkozása

A Calypso étterem 22 éve családi vállalkozásként üzemel, Miskolc belvárosában. Családias hangulatú éttermünkben és 2 különtermünkben szívesen megfordultak és megfordulnak a törzsvendégek mellett ,művészek, üzletemberek és Miskolcra látogató turisták is.
Konyhánk magyaros , tájjellegű specialitásokat kínál.
Tovább olvasom >>

4,4Kiszolgálás
4Hangulat
4,3Ár / érték
4,4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Szent István Hotel Eger
54.990 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Calypso Kisvendéglő Miskolc vélemények

Kiváló 2019. február 24.egyedül járt itt
Most jártam itt először, de azt hiszem ha legközelebb Miskolcon járok, újra itt fogok ebédelni. Nagyon figyelmes a pincér, pedig valami fesztivál volt a városban, és tiszta bolondokháza volt a környék. A "Báránypalóc" levesük nagyon finom, csak ajánlani tudom. A sztrapacska méltó párja volt a levesnek, olyan volt, "ahogy a nagykönyvben meg van írva"! ! !
Kiváló 2017. december 10.gyerekekkel járt itt
Már többször is jártam ott. Sajnos az idén még nem de éppen e hónapban tervezem. A szakács nagyon tud a kiszolgálás hibátlan a Korhely Halászlé a kedvencem és külön élvezet hogy télen fűtött teraszról szemlélhetjük evés közben a kinti nyüzsgését a térnek . Szuper vendéglő és nagyon jó helyen van . Remélem még sokáig élvezhetjük gazdag kínálatuk finom ízeit !
4Hangulat
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. június 27.barátokkal járt itt
Már régóta üzemel szerencsére ez az étterem. Nagyon jó az elhelyezkedése, a Városháztéren van a villamosmegállónál. Régebben is ebédeltünk már itt és ízletes ételeket kaptunk, többször betértünk kávézni és megtalálhatóak minőségi italok (sörök) is itt, bár azért azt meg kell fizetni.
3Ár / érték arány
2017. január 10.családjával járt itt
Egy szép napos novemberi nap jártunk Miskolcon mikor betértünk ebédelni ebbe a vendéglőbe. Az étterem előtt egy nem igazán szép zárt részt találunk,gondolom nyáron leszedik az oldalait és nyitott éttermi részt kapunk. Nekem nem nyerte el a tetszésemet és még a városképet is rontja. Így inkább a belső térbe mentünk.
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Calypso Kisvendéglő Miskolc - Étel/italCalypso Kisvendéglő Miskolc - Étel/italCalypso Kisvendéglő Miskolc - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2016. november 2.a párjával járt itt
Az étterem könnyen megközelíthető gyalogosan is. Miskolc főutcáján a Városháztéren található. Kinti helyisége is van. Elég nívós étteremnek számít már régóta. Azonban mégsem étkezni tértünk be, hanem italra és kávéra. A kiszolgálás udvarias volt. Kávéjuk finom, sörből is többféle volt.
Kiváló 2016. április 30.barátokkal járt itt
Házi koszton nevelkedtem, de iskoláim során megismertem a menzai fagyasztott ételek ízét is. Az ország számos éttermében voltam már fizetővendég Győrtől-Gyuláig. Baráti társasággal tértünk be ide a Calypso kisvendéglőbe. A szakács elképesztő ételeket készített, az italok hűtöttek voltak, nem láttam tévelygő pincéreket.
Szörnyű 2016. február 11. járt itt
Sok étteremben jártam már,külföldön és Magyarországon egyaránt,de ilyen esettel még nem találkoztam. A főételem 2/3-ával nem boldogultam, így kértem elvitelre,azt mondták nem lehet. Kérdeztem,hogy mit fognak vele csinálni. Kidobják. - hangzott a válasz,mely úgy gondolom, komoly etikai kérdéseket vet fel, a marketingről nem is szólva.
3Ételek / Italok
1Kiszolgálás
1Hangulat
3Ár / érték arány
2Tisztaság
Kiváló 2015. december 27.gyerekekkel járt itt
Gyors kiszolgálás,izletesek finomak az ètelek. Ètelek mennyisège is elèg bősèges. Amit nem birtunk megenni becsomagolják el lehet hozni. Ár is megfelelő. Negatìvumot nem tudok irni. Máskor is szivesen megyek ide.
Kiváló 2015. augusztus 28.a párjával járt itt
A hétvégén barátnőmmel tértünk be vacsorázni a Calypso Kisvendéglőbe.
A teraszra ültünk ki ami nagyon hangulatos. . . :) Az ételek amiket ettünk finom volt, és figyelmes kiszolgálásban volt részünk. Ajánlom mindazok figyelmébe akik szeretik a jó konyhát, a figyelmes kiszolgálást és nem utolsó sorban a hangulatos helyet.
Malibu
Kiváló 2015. május 25., csoporttal járt itt
Ötven éves érettségi találkozóra gyűltünk össze az ország különböző tájairól. Kitűnő konyha, különterem, kérés szerinti technikai háttér, barátságos árak, minden várakozást felülmúló vendéglátás. Az előzetes helyfoglalás rugalmas kezelése, a közben változó helyzethez való alkalmazkodás, az udvaron lévő zárt parkoló mind hozzájárult a jó hangulathoz.
Itt fényképeztem:
Calypso Kisvendéglő Miskolc - EgyébCalypso Kisvendéglő Miskolc - EgyébCalypso Kisvendéglő Miskolc - Egyéb
15 értékelés / 2 oldalon
Calypso Kisvendéglő Miskolc a térképen
3525 MiskolcVárosház tér 7
06 46 324 616
Szolgáltatások
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
Nyitva tartás
H