Peppino Pizzéria & Étterem Eger
3300 Eger, Vécseyvölgy út 3.

Peppino Pizzéria & Étterem Eger a térképen

étterem, pizzéria, vendéglő
magyar, olasz
házias ételek ...
Gépzene:
dance, folk, könnyűzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Gösser, Soproni

Peppino Pizzéria & Étterem Eger bemutatkozása

Éttermünk az egri vár északi bejáratától 100 méterre, a Bogács és Noszvaj felé vezető út mellett található! Magyar és olasz ételek, pizzák remek válogatása található meg étlapunkon! Mediterrán környezet és hatalmas zárt parkoló várja kedves vendégeinket!

Peppino Pizzéria & Étterem Eger képei

Peppino Pizzéria & Étterem Eger vélemények

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 9.
Helyi séta a vár tövében lévő étterembe, a hely elég forgalmas helyen a fő út mellett van, de meg ér egy sétát -akár a belvárosból is. Hat hét asztal van kint. A hangulatos kockás abrosz már jó dolog. . Szinte azonnal kaptuk az étlapot, 50 félé pizza kínálatát. . Utána tíz perc múlva -a rendelt pizzát. . . Könnyű, finom tészta. . .

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 24.
Barátom nosztalgiázott, hogy régebben itt finomakat evett, kicsit kettős érzéssel választottam az éttermet, mert akkor még a neve is és minden más volt. A húsleves nem is nyerte meg a tetszésem, sóztam, csípős paprikáztam, hogy ehető legyen. De a második fogás elfeledtette a gyenge a levest. Bazsalikomos szűzérme, erdei gombával, tócsni ágyon, isteni finom volt.

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hétvégi séta . . itthon vagy jelszóval. . Tudtuk,hogy a közelben létezik egy piizázó. . Esti sétáként egy kellemes hangulatú , tiszta és izlése pizzázót találtunk. . Rögtön az étlappal talktuk magunkat szembe, szinte semmit sme kellett várni. . A pizza nagyon finom- 50 féle kiszerelésben , ah valaki nem talál az magát hibáztassa.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 20.
A hely Eger központi részén található. Kellemes kirándulás közben tértünk be farkas éhesen. Tengergyümölcse pizzát rendeltem, párom juhtúrósat. A kiszolgálás kedves volt, a pizzák gyorsan elkészültek. A pizza gazdag volt, az ízei isteni finomak. Tökéletes,a legfinomabb pizzát ettem, Az árak korrektek. Legközelebb is, ha erre kirándulunk betérünk enni egy finom pizzát.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Miután megérkeztünk Egerbe nyaralásunk első napján a szállásunkon kaptuk az étterem címét. Lesétáltunk és nagyon nem bántuk meg! Az étterem hangulatos volt, a kiszolgálás zökkenőmentes, az ételek kiválóak, így elhatároztuk, hogy este vacsorára visszatérünk. Mivel akkor már nem voltunk éhesek, pizzát rendeltünk és örömmel tapasztaltuk, hogy az is nagyszerű.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az àràhoz képest kicsi az adag, el volt sòzva durvàn, kõkeményre égették a pizzatésztàt. A pincér sürgetett a rendeléssel, mintha zavarnànk a semmittevésben.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal Egerben nyaraltunk és 1. este fedeztük fel ezt az éttermet. Utána amíg Egerben voltunk, minden este ide jöttünk vacsorázni. A kiszolgálás olyan volt, amit mindenhol elvárhatna az ember, udvarias volt minden pincér. Az ételek nagyon finomak voltak és bőséges adagot kaptunk mindenből. A kiszolgálás akkor is gyors volt, amikor többen voltak rajtunk kívül.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016. júliusában jártunk itt egy nagyobb társasággal (16 fő). Kellemes idő volt, így az étterembe be sem mentünk, kint ültünk le a napernyők alatt. Rajtunk kívül is voltak vendégek, a vacsorát mégis forrón, egyszerre, nem túl sok várakozás után kaptuk meg. Minden finom volt, és szép, gusztusos! Mi nem panaszkodhatunk, a kiszolgálás kedves és segítőkész volt.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Első egri kirándulásunk során ültünk be ide. A pincérek fogadtatása nem volt barátságos. Az ételre sokat kellett várni (a mi ízlésünk szerint túl fűszeres volt), az étterem túlzsúfolt. Többféle italt is rendeltünk, mellette kértünk volna egy kancsó vizet is, de nem hoztak. Összességében csalódottan távoztunk.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egri kirándulásunk során ültünk ide be ebédelni. A kiszolgálás nagyon rossz volt. Bármit kérdeztünk a pincértől, az rébuszokban válaszolt úgy, hogy semmivel sem lettünk előrébb. Amikor az elfelejtett feltétet kértem, akkor sem voltak túl udvariasak, és nem éreztem hogy a vendég lenne az első. Az étel nem volt oylan rossz, de az 5 különböző ételből 3 túl sós volt.

Legnépszerűbb csomagok Egerben és környékén
Aqua Villa Eger
2 nap/1 éjszaka 9.540 - 15.570,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.29. - 2021.12.29.
Invest Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Mátyus Udvarház
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.12. - 2021.12.23.
Róma Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
8 nap/7 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csobogó Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
2 nap/1 éjszaka 10.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.05.12. - 2021.12.23.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 12.350 - 26.788,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
2021.04.22. - 2021.12.22.
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
8 nap/7 éjszaka 6.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 13.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Eger
Kastélyhotel Sasvár Eger
Erzsébet Park Hotel Eger
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

Peppino Pizzéria & Étterem EgerX