Casa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös

4,3
az 55 gyöngyösi étterem közül
Casa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös
Casa Valerio Pizzeria Trattoria GyöngyösCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2024.09.02-ig
Avar Hotel Mátrafüred
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Casa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös vélemények

Gyenge 2019. október 10.barátokkal járt itt
Olasz pizzéria és étterem a belváros közelében, az udvarban árnyas terasszal. Itt már kétszer is jártam, és az első alkalom után a másodikra nem azért került sor, mert annyira jó hely lett volna, hanem sokkal inkább azért, mert augusztusban vasárnap egyszerűen nem találtunk nyitva más vendéglátóhelyet Gyöngyösön, pedig előtte már 4 másikat megnéztünk.
Casa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - Étel/italCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - Étel/italCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - Étel/italCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - Külső képCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - Külső képCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - Étel/italCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - Külső képCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - Külső képCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - Külső képCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - MosdóCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - BelsőCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - Étel/italCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - Étlap/itallapCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - Étlap/itallapCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - Étlap/itallapCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - Étlap/itallapCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - BelsőCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - BelsőCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - EgyébCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - BelsőCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - Étel/italCasa Valerio Pizzeria Trattoria Gyöngyös - Étlap/itallap
2019. július 24.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos hely,már többször is ettünk itt korábban, finomak a pizzak,nem spórolják le róla a feltétet. Amit kicsit hiányolok,hogy vagy nincs légkondi,vagy csak szimplán nem volt bekapcsolva,de nekünk most szerencsénk volt és le tudtunk kint ülni a kerthelyiségben.
Kiváló 2019. március 25.gyerekekkel járt itt
Márciusban,egy hosszú kirándulás után tértünk be az étterembe,hosszas keresgélés után. 10éves lányunkkal jártunk az étteremben,nagyon jó élményben volt részünk. Pizzát rendeltünk és mielőtt a séf hölgy hozzálátott volna az étel elkészítéséhez,megkérdezte kislányunkat van-e kedve elkészíteni saját pizzáját! Felejthetetlen élmény volt! Köszönjük!
Kiváló 2018. július 1.a párjával járt itt
Az M3-as autópályáról is érdemes betérni ebbe a nagyon kedves, családias, igazi olasz étterembe - ahol nemcsak a pizzák finomak, hanem az eredeti olasz pasta-k és desszertek is. Nyáron a csupa zöld kerthelyiség üdítő,s még a növényfalon elhelyezett dekoráció is olasz borosüvegekből áll. A chef - Valerio- pedig egyenesen imádni való! Ő a valódi olasz vendéglátó!
Kiváló 2015. augusztus 21.családjával járt itt
A 3 napos kirándulásból hazafelé ugrottunk be ebédelni. A kiszolgálás kiváló volt, a pizzák pedig kitűnőek. Ott helyben láttuk, hogy hogy készítik a pizzákat. Illetve az étterem specialitását is megkostltuk, egy olajban sütött pizza félét (hasonlított a lángoshoz). Annak is remek íze volt.
Mindent egybevetve a kiszolgálás és az ebéd minősége is kiváló volt.
Kiváló 2014. december 2.a párjával járt itt
Csak ajánlani tudom ezt a kis családias olasz éttermet minden ismerősömnek, vagy aki csak megfordul Gyöngyösön. . A kiszolgálás tökéletes, nagyon udvariasak, kedvesek és oda figyelnek a vendégekre hogy a legjobbat kapják meg. Az ételek nagyon finomak, a pizzák is és a tészták is. Én megettem egy egész pizzát annyira jól esett.