Csak pihenek

Csak pihenek adatlapja

Regisztráció2016.12.30
Utoljára itt2017.10.23

Kiváló 2024. április 15.a párjával járt itt
Kerestem egy helyet Kecskeméten, ( mivel "leg kisebb" ) fiam életvitel szerűen ott lakik, és szerettem volna meglátogatni. Nekem már 220 km, olyan távolság, hogy nem érdemes egynapos látogatásra leugrani. Hosszas válogatás után választásom az önök hotelére esett. A két éjszakás ott tartózkodásom minden várakozásom felülmúlta.
Aqua Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy értékelt minket és örülünk, hogy ilyen jó véleménnyel van rólunk. Köszönjük a tökéletes értékelést! Külön köszönjük, hogy kiemelte személyzetünk felkészültségét, szállodánk tisztaságát. Az ilyen értékelések ösztönöznek minket arra, hogy mindig magas színvonalon kínáljuk szolgáltatásainkat!
2024. április 18., , Aqua Hotel
Kiváló 2016. december 30.a párjával járt itt
Érkezésünkkor a recepciós hölgy nagyon kedvesen fogadott. Bár előbb érkeztünk (és nem kértük. ) de mire kitöltöttük a bejelentő lapot, kerített a számunkra azonnal beköltözhető szobát. ( Utólag is köszönjük. ) A szoba mérete és felszereltsége kitűnő. A szálloda valóban mindenhez közel van. Műjégpálya, központ, stb.
2017. szeptember 17.a párjával járt itt
Visszajáró vendégként, tudtuk mire számíthatunk. A szobák színvonala, az elmúlt évek során folyamatosan emelkedik. A személyzet vendégekhez való hozzáállása, kiváló. Kerékpárkölcsönzöjük, korrekt és rugalmas. A szálloda elhelyezkedésének köszönhetően, kiválóan alkalmas kisebb nagyobb kirándulások túrák kiindulópontjának .