Aqua Hotel Kecskemét

2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Aqua Hotel Kecskemét vélemények

Kiváló 2024. április 15.a párjával járt itt
Kerestem egy helyet Kecskeméten, ( mivel "leg kisebb" ) fiam életvitel szerűen ott lakik, és szerettem volna meglátogatni. Nekem már 220 km, olyan távolság, hogy nem érdemes egynapos látogatásra leugrani. Hosszas válogatás után választásom az önök hotelére esett. A két éjszakás ott tartózkodásom minden várakozásom felülmúlta.
Kiváló 2024. január 18.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk.Nyugdijas házaspár.Az ellátás,a szobák tisztasága kitűnő.Atjaras zárt folyosón a fürdőbe.A kávé kimondottan finom.Ebed ,vacsora a gyorsétteremben megoldható, megfizethető
Kiváló 2024. január 10.a párjával járt itt
Nagyszerű szilvesztert töltöttünk itt! A szoba szép,tisztaság kíváló,kényelmes bútorok,smart tv,terasz szép kilátással. A személyzet nagyon kedves,segítőkész! A reggeli bőséges (rántotta,bacon,sűltkolbász,felvágottak,sajtok,zöldségek,gyümölcsök,joghúrtok,kv,tea,narancslé,őszibaracklé,pékáruk. . . )minden friss!
Kiváló 2023. december 14.a párjával járt itt
Kiemelkedő, tökéletes tisztaság! ! Svédasztal kínálata számunkra tökéletesen megfelelő volt. Fürdő megközelítése a szállóból kiváló. Személyzet segítőkézsége, kommunikációja példaértékű. Csak gratulálni tudok a hotel vezetésének.
Mindennel elégedettek voltunk, visszajövünk. Nem tudok negatívumot mondani. Köszönjük!
Átlagos 2023. december 4.barátokkal járt itt
Nagyon kedvesek, segítőkészek voltak a recepciónál. Az hogy közvetlen átjárás van a fürdőbe az egy pozitívum. Kényelmes szoba, de viszonylag kicsi. Sajnos a reggeli egyhangú volt: hiányzott pl egy kis édes péksüti a kávéhoz. Ajánlanám, hogy az árat úgy kalkulálják ki, hogy ne kelljen a köntösért és a vacsoráért külön fizetni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kiváló 2023. október 1.családjával járt itt
Idén augusztusban - csakúgy, mint tavaly - ellátogattunk Kecskemétre a Hírös Hét Fesztiválra. Szállásunk megintcsak az Aqua Hotel Kecskemétben volt, mert már múlt évben is nagyon meg voltunk vele elégedve. Szép környezetben - igaz, kicsit távol a belvárostól - egy szuper kis szálloda. Tiszta szobák, kedves személyzet, finom reggeli, éjszaka csend és nyugalom.
Aqua Hotel Kecskemét - EgyébAqua Hotel Kecskemét - EgyébAqua Hotel Kecskemét - Külső képAqua Hotel Kecskemét - BelsőAqua Hotel Kecskemét - Külső képAqua Hotel Kecskemét - BelsőAqua Hotel Kecskemét - Külső kép
2023. július 19.a párjával járt itt
Kedves készséges, személyzet, tiszta szoba egy baj volt az ágy matrac nagyon kényelmetlen. A szálloda kevésbé parkosított,nincs a megfelelő turisztikai kiépülés a környezetében mely általában szállás helyeken van/ cukrászda, ajándék bolt stb. /. Nagyon jó a szálloda és a fürdő együtt, ez viszont pozitív ami vonzóvá teszi.
Kiváló 2023. március 5.a párjával járt itt
Nagyon szuper volt minden! A reggeli,a személyzet,a fürdő. Tisztaság mindenhol. Azt még külön kiemelném,hogy a szálloda tulajdonos úr kézfogással bemutatkozott nekünk és megkérdezte,hogy érezzük magunkat és minden rendben van e. Nem sok helyen tapasztaltam ilyet.
Kiváló 2022. október 27.a párjával járt itt
Tisztességes 3 csillagos szálloda. A szobák tiszták nincsenek lelakva. Ha valaki sokat akar fürdeni akkor a legjobb választás Kecskeméten.
Kiváló 2022. augusztus 25.a párjával járt itt
A szálloda idén nyílt ahonnan közvetlen az átjárás a Kecskeméti Fürdőbe. A személyzet udvarias és segítőkész, a szoba kényelmes és patyolat tiszta. A reggeli változatos és finom. Nagyon jól éreztük magunkat. Egyedül a városba való közlekedés nem volt kielégítő, aki vonattal érkezik, nehezen jut be a városközpontba helyi közlekedéssel. Ide kocsival érdemes jönni.
Aqua Hotel Kecskemét a térképen
6000 KecskemétCsabay Géza krt. 5.
+3676575355
• közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)