csanadil

csanadil adatlapja

Regisztráció2016.08.06
Utoljára itt2016.08.06

Gyenge 2013. augusztus 14.a párjával járt itt
Tetszett: a szálloda elhelyezkedése a városon belül, a kedvező ár. Nem tetszett: avítt belsőtér, kívül málladozó épület, színvonaltalan fürdőszoba ( csupán zuhanytálca, műanyag függönnyel stb. ). A "büféreggeli" gyenge minőségű, a választék szűkös volt (legolcsóbb virsli, ill.
2016. augusztus 6.a párjával járt itt
Festői környezet, tájba illő szép épület, különleges és kitűnő erdei fitnessz-pálya, kültéri wellness-részleg, bent pingpong-asztal - mind jól szolgálja a kikapcsolódást. A személyzet előzékeny, udvarias. Az ételek finomak, bár a választék kicsit bővebb is lehetne. A szoba kényelmes, a fürdőszoba szép.
Átlagos 2015. december 9.a párjával járt itt
Uszoda, masszázs kiváló, a szauna is jó volt. A reggelinél hosszasan nem volt személyzet az étteremben, vacsoránál is sokat kellett várni a pincérre. Úgy emlékszünk, 5 évvel ezelőtt választékosabb és finomabb volt az étel. (Igaz, akkor főszezonban voltunk. ) A szobában és a fürdőszobában kellemetlen szag terjengett, mintha szennyvízszag lett volna.