Csernó Márta

Csernó Márta adatlapja

Regisztráció2013.04.25
Utoljára itt2018.06.26

Gyenge 2015. július 29.barátokkal járt itt
Nagyobb társasággal étkeztünk egy asztalnál. A kiszolgálás kifogásolható. A felszolgáló hölgy az asztal végénél állva vette fel mindenkitől a rendelést, gyakorlatilag kiabáltunk, hogy mit szeretnénk. Nem sok fogalma volt arról, hogy ki mit kért. A felszolgáláskor a levesemet ki is löttyintette a terítőre, mert több kézen át adva jutott el hozzám.
Kiváló 2017. december 19.gyerekekkel járt itt
Már sokadszor látogattam ebbe a szállodába, de legutóbb kisebbik lányommal kettesben mentünk. Nagyszerűen éreztük magunkat. Szépen felújított szobában voltunk és az ellátás valami fenséges. Mindketten megtaláltuk a "fogunkravalót". A személyzet kedves, figyelmes. Máskor is jövünk, és legközelebb az egész család valamint a barátainkat is elhozzuk.
Kiváló 2013. április 25.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal voltunk már a szálloda vendégei és 3 kiskorú gyermekünk is jól érezte magát. Ők is megtalálták a nekik megfelelő szórakozást. Sőt édesanyám és férjem szülei is nagyon jól véleménnyel voltak. A személyzet, a tisztaság és kényelem tökéletes. A konyha külön dicséretet érdemel ízletes, változatos ételeivel és választékával.