Evezős Csárda Szolnok

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Evezős Csárda Szolnok vélemények

Gyenge 2017. augusztus 14.családjával járt itt
Nagyon-nagyon sokat kellene javítani. Kezdve azzal, hogy az asztalok székek 1000 évesek. Kényelmetlenek, kopottak, régiesek. A terítő már akkor szaftos volt, amikor leültünk. Az evőeszközök szintén megviseltek, nagyon régiek. Az étlap egyhangú, fantáziátlan, nincs kifejtve hogy melyik elnevezés mit jelent.
Kiváló 2017. június 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes étterem, kiváló, figyelmes személyzet, már az asztalfoglalásnál szimpatikus az étterem. Az étlap figyelem felkeltő, jól érthető, tömör, számos hús és halétel, szles saláta választék Az ételek kiválóak, mind az íz, mind a megjelenés tekintetében a legmagasabb szintű elismerést érdemli.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
Átlagos 2016. november 29.a párjával járt itt
Évek óta ismerjük és szeretjük ezt a helyet. Mert nem akar másnak látszani, mint ami, nem akarnak olyasmibe fogni, ami nem a sajátjuk. Csinálják kitartóan és megbízhatóan jó színvonalon, azt, amit jól tudnak, és amit vár a vendégkörük tőlük. Elég nagy választék, halból is, marhahúsból is, ízletesen elkészítve.
Kiváló 2016. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
Bármikor betérő vendégek voltunk, nagyon nagy választék és friss étel fogadott bennünket. A kiszolgálás sem az utolsó, hiszen még a vezető högynek is volt pár kedves szava a vendégekhez! Ez manapság nagy szó! Kitünő ételekkel és teli hassal elégedetten távozhattunk az étteremből.
Kiváló 2016. június 1.családjával járt itt
Szolnokon és környékén nem találni ennél jobb ételeket készítő éttermet. Házias ízek állandó minőség családias hangulat.Ha nincs az étlapon és megoldható megoldják.Még csak itt ettem süllőpofát rántva,párját ritkítja.Ajánlom mindig érdeklődjenek az aktuális különlegességeikröl megéri
Gyenge 2015. július 29.barátokkal járt itt
Nagyobb társasággal étkeztünk egy asztalnál. A kiszolgálás kifogásolható. A felszolgáló hölgy az asztal végénél állva vette fel mindenkitől a rendelést, gyakorlatilag kiabáltunk, hogy mit szeretnénk. Nem sok fogalma volt arról, hogy ki mit kért. A felszolgáláskor a levesemet ki is löttyintette a terítőre, mert több kézen át adva jutott el hozzám.
Gyenge 2015. június 20.a párjával járt itt
Roston halat szerettem volna enni zöld körettel és a hal be volt panírozva lisztben, úgy kisütve ami elég íztelen volt. Limonádét ittunk, ami elég szegényes volt és szólni kellett, hogy 35 fokos melegben tegyenek bele jeget. Válaszként a felszolgáló közölte, hogy ha van akkor tesz bele. Az ár-értékarány szerintem nem megfelelő.
Kiváló 2015. április 10.családjával járt itt
ha étterembe megyünk a közelbe akkor mindíg ezt a helyet választjuk, pedig már az összes helyet kipróbáltuk