Hunguest Hotel Répce Gold Bük, Bükfürdő ★★★★

Hunguest Hotel Répce Gold Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdő, Európa út 3.

Hunguest Hotel Répce Gold Bük, Bükfürdő a térképen

Hunguest Hotel Répce Gold Bük, Bükfürdő értékelése:

3. helyezett a 68 büki, bükfürdői szállás közül
16. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1084 szállás közül

Hunguest Hotel Répce Gold Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A Hunguest Hotel Répce Goldban 165 kétágyas szoba, 8 apartman, 4 VIP apartman pezsgőfürdővel, 6+6 családi szoba és 2 mozgássérült vendégeinknek speciálisan kialakított szoba (kísérő szobával) található.

Hunguest Hotel Répce Gold Bük, Bükfürdő képei

Hunguest Hotel Répce Gold Bük, Bükfürdő

Hunguest Hotel Répce Gold Bük, Bükfürdő vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5.
Félpanziós ellátásra fizettünk be, kaptunk snack ebédet is mellé, ami felülmúlt minden elvárásunkat. Nagyon finom levesek és mindennap más frissen sült (lángos, kürtöskalács, kenyérlángos) , + üdítő,+ 3 féle fröccs. Minden étel nagyon finom volt! Negatívum, hogy a mini bár hűtő nem működött csere után sem.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 22.
Szállás hely elegáns. Lift vitt fel az emeletre. Az ágy kényelmes volt. Minden foglalt éjszaka után kaptunk egy belépőt a fürdőbe. A reggeli és a vacsi finom és bőséges, olyan "terülj asztalkám", volt ott minden finomság! Wifi volt. A szálló szobábából a fürdőig köntösben lehet közlekedni. Egész nap bent lehet lenni a vízbe, nem úgy mint Hévizen ahol csak 3 órás a belépő.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
csodás, hogy a bükfürdői termálvizet élvezhettük azáltal,hogy kényelmesen átsétálhattunk mindennap a szállodából a fürdőbe. Ez egy kiváó s felülmúlhatatlan szolgáltatás. Gasztronomiai élmények csak fokozták elégedettségünket. Remek kezdeményezés az " Együnk Egymásért" mozgalom inditása.
Vissza kell térnünk (remélhetőleg akciót sikerül találnunk)

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Nagyon tetszett a közvetlen átjárás a fürdő területére. A személyzet közvetlen volt és udvarias. Az étkezés kellőképpen változatos volt. Mindenki talált az ízlésének megfelelő ennivalót.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bükfürdő, hotel Répce gold most sem okozott csalódást. Kellemes, tiszta szoba, előzékeny, szolgálatkész személyzet. Annak ellenére hogy az ünnepi napokban teltházas volt a szálloda
kiváló, finom ételek, bőséges választék. A frissen grilezett ételek sikert arattak. A kerti party hangulatos volt, a citera hangja csak fokozta a jókedvet.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
nagyon sokszor voltunk már aHotel répce goldban,dse most csalódás volt,hihetetlen mennyire drága ,és a vacsora,reggeli felhozatal sokkal kevesebb,minősége is romlott. a marhapörkölt olyan rágós volt,a paradicsom puha. íztelen. a pincér,addig volt figyelmes,kedves míg várt valamit. a bárban nem voltak képesek kijönni ,megkérdezni mit kérünk,sokan el is mentek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Szép, tiszta, rendezett környezet, udvarias, segítőkész személyzet.Minden igényt kielégítő szoba és fürdőszoba. Kiváló és jó minőségű ételek, bőséges választék.Egy kifogás: kevés magyar nyelvű tv csatorna!
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel Répce Gold kiváló adottságokkal rendelkezik. A vendégek számára biztosított a gyógyfürdő használata ami kényelmesen elérhető. Rendkivül figyelmes, segítőkész a személyzet. Itt minden együtt van egy kellemes pihenéshez, kikapcsolódáshoz. Szivesen ajánlom mindazoknak akik egy kis relaxacióra vágynak nyugodt és szép környezetben,kiváló gyógyvíz mellett.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sajnos a hotel az elmúlt évek alatt erősen elhasználódott, állagjavításra szorulna. A wellnessben leestek csempék, régi a szauna, le kéne legalább gyalulni a fa részeket benne, a jakuzi és a termál medence fúvókái már nem fújnak, csak "lehelnek", nevetséges a kirakott műanyagvödörben lévő jég. A fürdőszobák csempéi erősen szoc.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 6.
Nagy pozitivum a füthetö folyoso Ami a szallodat összeköti a gyogyfürdövel. A wellness reszlege is megfelelö föleg a medencék. Az étel valtozatos, de lehetne Jobb is. Szemelyzet: van aki nagyon kedves volt , de volt morcos is..

Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 21.200 - 33.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.553 - 53.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 15.467 - 16.925,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.03-ig
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 34.765,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness- és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.07.02. - 2021.12.22.
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 4.850 - 10.755,- Ft/fő/éj között: önellátás, kültéri jakuzzival, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.300 - 6.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 3.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 6.160 - 7.700,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
EMAN Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 5.633,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.01-ig
Apartman Szanyi
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 4.995 - 6.495,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Danubius Hotel Bük
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 19.338 - 37.328,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, Fitness Stúdió használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.12.23-ig
Éden Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással

Szállodák Bükön, Bükfürdőn és környékén
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
All inclusive pihenés
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Ébredező tavasz (min. 2 éj)

Bük, BükfürdőX