csifez

csifez adatlapja

Regisztráció2017.01.03
Utoljára itt2018.09.23

Kiváló 2023. május 6.a párjával járt itt
A vendégházban volt a szállásunk, amivel maximálisan meg voltunk elégedve. Szépen, igényesen megépített és berendezett épület, de a beltéri ajtók kritikán aluliak. Ehhez a z épülethez ilyen szint alatti "giccses, kimondottan csúnya , igénytelen ajtóket tenni bűn.
Szörnyű 2018. augusztus 24.a párjával járt itt
Augusztus 9-én szerettünk volna itt ebédelni férjemmel, de ez nem sikerült. Negyed órai várakozás után távoztunk, mivel senki meg nem kérdezte tőlünk, hogy miért is ülünk az asztalnál, kérünk e valamit. Az étterem teraszán rajtunk kívül 2 asztalnál 3 vendég ült.
Fekete Gólya Vendéglő válasza
Kedves Hölgyem! Korábban már lereagáltuk más oldalon is közölt észrevételét, megmagyaráztuk, hogy mi miatt történhetett, és szerettük volna Önöket kárpótolni, de sajnos nem élt a lehetőséggel. Megkérnénk, hogy ezután ne kritizálja elégedetlenségével tovább az éttermet, hogy nyugodtan koncentrálhassunk a többi vendégünkre.
2018. augusztus 28., Fekete Gólya Vendéglő, Fekete Gólya étterem
Kiváló 2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Családi összevont születésnapot tartottunk az étteremben. Nagyon örülök a választásnak, mert minden tökéletes volt. A pincérek rendkívül udvariasak, segítőkészek és gyorsak voltak. A felszolgált ételek bőőségesek és nagyon finomak voltak. klimatizált helyiségben voltunk, ami a 36 fokos melegben nem elhanyagolható, ezért külön pontot érdemelnek.