Hotel Kálvária Győr ★★★★

Hotel Kálvária Győr
9024 Győr, Kálvária u. 22/d.

Hotel Kálvária Győr a térképen

Hotel Kálvária Győr értékelése:

3. helyezett az 59 győri szállás közül
58. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1084 szállás közül

Hotel Kálvária Győr bemutatkozása

A Hotel Kálvária, Győr első Magyar Turizmus Minőségi Díjas szállodája, a barokk győri belváros közelében, jól megközelíthető helyen található.

Hotel Kálvária Győr képei

Hotel Kálvária Győr

Hotel Kálvária Győr vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16.
Nagyon szép helyen voltunk. A személyzet és a kiszolgálás páratlan volt. A szoba az gyönyörűen berendezve és a tiszta volt. A szoba fekvése pont úgy esett hogy a kilátás gyönyörű volt. Mindenkinek tudom ajánlani. Szeptemberbe ha megyünk csak ez a szálloda jöhet szóba, minden a közelben van és így sétálni is nagyon jó este de akár napközben is.

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
Rövid szállás kapcsán tapasztaltam meg a hotel szolgáltatásait. A szép főépülethez kisebb szárny és folyamatosan bővülőnek látszó környezet tartozik. Kiemelendő a kedves, figyelmes, segítőkész, de nem tolakodó személyzet. Az étterem választéka és minősége is teljesen rendben volt. A wellness részleg kevésbé nyerte meg tetszésemet, mert csak jakuzzi és szauna van - igaz, szép környezetben.
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 19.
Nagyon meg voltunk elégedve a szállodával, és a személyzet is mosolygós, segítőkész volt. A svédasztalos reggeli változatos, a kiszolgálás kitűnő volt. Az elhelyezkedése nagyon jó, mivel nem zajos, de a központ 10 percnyi távolságra található.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
A Hotel Kálvária kb. 15 perc sétára van Győr belvárosától és 10 percre a vasútállomástól, így gyakorlatilag minden könnyen megközelíthető tőle. A hotel maga modern, tiszta, jól felszerelt, a személyzet kedves, segítőkész, figyelmes. Az étterem szintén kiváló. Külön említést érdemel, hogy egyszer lekéstük a vacsorát a Bécsből visszafelé jövő vonat késése miatt, ezt nem terhelték a számlánkra.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 5.
Csodás szilveszteri hétvégét töltöttünk a Kálvária Hotelben. A szálloda nagyon könnyen megközelíthető helyen található, a város központjától 10 perces sétára. Szép, tiszta szobák és közösségi terek jellemzik. A személyzet segítőkész, kedves és mosolygós. Az étteremben az ételek minősége első osztályú, a pincérek kedvesek és figyelmesek.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat. Kiszolgálás tökéletes volt. A szállást sokkal korábban át tudtuk venni. A zárt parkoló nagyon jó volt. Bárban és étteremben korrekt árak. A *** szárnyban voltunk, de nem éreztünk különbséget a **** képest. Ebben volt a SPA és a Drink bár, ahol isteni koktélokat ittunk. Személyzet egyedi kéréseket is azonnal készségesen teljesített.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Baráti társasággal töltöttünk 2 éjszakát a szállodában. A személyzet roppant segítőkész és kedves volt, esetleges hiányokat és kéréseket azonnal pótolták.
Csak jó benyomásom volt. Másnak is ajánlom.
Kedves Dóra!
Köszönjük kedves véleményét! Örülünk, hogy hozzájárulhattunk az óév jó hangulatú lezárásához.
Bízom benne, hogy a jövőben még lesz alkalmunk vendégül látni Önöket szállodánkban.
2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
A szálloda minden tekintetben tökéletesen kielégítette társaságunk minden tagjának elvárását. Úgy az elhelyezés ,mint a szolgáltatás gyakorlatilag hibátlan volt. A személyzet kedvessége és szolgálatkészsége példamutató. Pl. : Új év napján a meghibásodott fűtést fél órán belül! ! -szaksegítséggel,de- elhárították.
Kedves Vendégünk!
Örülünk, hogy baráti társaságuk minden tagjának megelégedésére, jó hangulatban töltötték a 2016-os év utolsó napját szállodánkban!
Szeretettel várjuk Önöket vissza! Fedezzék fel Győrt tavasszal vagy nyáron is!

Értékelt: 2017. január 3.
A 2016-os lezárására,az ó év búcsúztatására választottuk a Hotel Kálváriát. Jó választásnak tűnt a következők miatt: Nagyon megvoltunk elégedve a személyzettel, rendkívül kedvesek, udvariasak, segítőkészek voltak. A szoba berendezése, tisztasága kifogástalan volt. Az ételek minősége, választéka miatt a szakács külön dicséretet érdemel.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a dicsérő sorokat! Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk, és mindennel meg voltak elégedve.
Bízom benne, hogy máskor is vendégül láthatjuk Önöket szállodánkban!

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Az ételek minősége kiváló volt, a szilveszteri retro műsor volt rendkívül gyenge. Nem erre számítottunk, azt hittük, hogy egy hangulatos retro buliban egy jót fogunk táncolni. A zenét szolgáltató úr elhelyezése sem volt szerencsés, a terület sem volt elegendő a tánchoz, az általa szolgáltatott zeneszámok nem a hetvenes-nyolcvanas évek slágerei voltak, hanem inkább hatvanas-hetvenes évekbeli harmadrendű számok.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését! Sajnálom, hogy a műsor nem igazán nyerte meg tetszésüket, de örülök, hogy ennek ellenére jól érezték magunkat szállodánkban.
Szeretettel várjuk Önöket vissza!

Hotel Kálvária
2 nap/1 éjszaka 10.750 - 17.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.30-ig
Hotel Kálvária
Győr
Akár 1 éjszaka 9.950 Ft./fő/éj ártól, reggelis ellátással, spa-részleg használatával, parkolással
Hotel Famulus
Győr
2 nap/1 éjszaka 13.066 - 15.679,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, ásványvíz, kávé/tea-bekészítéssel, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.11.16-ig
Barokk Hotel Promenád
Győr
2 nap/1 éjszaka 15.679,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.12-ig
Golden Ball Club Hotel
Győr
2-3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
Hotel Konferencia
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Hotel Capitulum
Győr
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Fonte
Győr
2 nap/1 éjszaka 9.677 - 15.690,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.12.27-ig
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
2 nap/1 éjszaka 21.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Hotel Isabell
2 nap/1 éjszaka 12.303 - 14.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Danubius Hotel Rába
Győr
2 nap/1 éjszaka 9.223 - 20.300,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.19-ig

Szállodák Győr környékén
Hotel Bakony Bakonybél
A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A...
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Napi árak (1 éjtől)
Napi ár (min. 2 éj)