Csillamponiszemu

Csillamponiszemu adatlapja

Regisztráció2014.11.30
Utoljára itt2020.02.05

Átlagos 2014. december 9. járt itt
Háromszor jártam már a Trendy Palacsintázóban. Utolsó alkalommal egy baráti társasággal érkeztem. Elfoglaltuk helyünket a kellemes hangulatú palacsintázóban. Sajnos fél órát kellett várnunk a rendelésünk felvételére, akkor is egyikünknek kellett szólni, hogy végre foglalkozzanak velünk. Nem baj, megesik az ilyen, s szerencsére jól éreztük magunkat.
Kiváló 2017. november 13.családjával járt itt
Teljes mértékben meg voltam elégedve az étteremmel. A személyzet hihetetlenül barátságos és udvarias, az ételek választékosak. Még az a leves is ízlett, amiről úgy tudtam, nem szeretem. :) Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az éttermet, s külön kiemelendő, hogy a gyermekek kedvenc ételeit is feltálalják minden alkalommal.
Kiváló 2020. február 5.családjával járt itt
Családommal jártam az étteremben. Örülök, hogy előtte nem olvastam az itteni véleményeket, mert egy jó éttermet hagytam volna ki. Maximálisan elégedett vagyok az ételekkel, a gulyásleves nagyon ízletes volt, a 4 személyes bőségtál pedig lehet 7 embernek is sok lenne. A tál mellé kaptunk tartárt, körte szószt és cékla salátát (utóbbi volt a kedvencem).
Felhasználó fényképei:
Platán Étterem - Városliget Budapest -