Platán Étterem - Városliget Budapest

Platán Étterem - Városliget Budapest
Platán Étterem - Városliget BudapestPlatán Étterem - Városliget Budapest
Platán Étterem - Városliget BudapestPlatán Étterem - Városliget Budapest

Platán Étterem - Városliget Budapest bemutatkozása

A megújult “A Platán” a Hősök tere és az Andrássy út közelében, a tágas és szellős Városligeti fasor zöldjében található, hagyományos magyar és olasz ételeket kínáló étterem, mely a bejáratnál lévő évszázados platánfáról kapta a nevét.
A közel 200 éves fa lombkoronája nyáron kellemes árnyékot nyújt az étterem teraszán helyet foglaló vendégeinknek.

Sungarden Hotel Siófok - SunGarden Wellness Pihenés
SunGarden Wellness Pihenés
Sungarden Hotel Siófok
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula

Platán Étterem - Városliget Budapest vélemények

Kiváló 2022. március 18.barátokkal járt itt
Ahogy a címben is írtam, csak egy kávéra tértünk be az étterembe a kirándulásunk során.
A felszolgáló hölgy rendkívül udvariasan fogadott bennünket.
A kávé percek alatt gőzölgött előttünk.
Nem voltak sokan az étteremben így kicsit el is beszélgettünk a kedves hölggyel.
Ha arra járunk nem hagyjuk ki ezt a helyet és a barátoknak is ajánlani fogjuk.
Platán Étterem - Városliget Budapest - EgyébPlatán Étterem - Városliget Budapest - EgyébPlatán Étterem - Városliget Budapest - Egyéb
Kiváló 2020. február 5.családjával járt itt
Családommal jártam az étteremben. Örülök, hogy előtte nem olvastam az itteni véleményeket, mert egy jó éttermet hagytam volna ki. Maximálisan elégedett vagyok az ételekkel, a gulyásleves nagyon ízletes volt, a 4 személyes bőségtál pedig lehet 7 embernek is sok lenne. A tál mellé kaptunk tartárt, körte szószt és cékla salátát (utóbbi volt a kedvencem).
Platán Étterem - Városliget Budapest - Étel/ital
Gyenge 2019. július 28.egyedül járt itt
Nagyon jó elhelyezkedésű, teraszos étterem a Városliget közelében, amelyet a tulajdonosok hagynak szépen tönkremenni, vagy tudatosan vegetálnak vele, nem tudom eldönteni. A belső rész retróba hajló, a személyzet életunt, érdektelen. Az egyik pincér nyugodtan végignyomkodta még a telefonját vagy 10 percig, mire hajlandó volt a külföldi vendégek rendelését felvenni.
Platán Étterem - Városliget Budapest - Külső képPlatán Étterem - Városliget Budapest - Külső képPlatán Étterem - Városliget Budapest - Külső képPlatán Étterem - Városliget Budapest - Étel/italPlatán Étterem - Városliget Budapest - Étel/italPlatán Étterem - Városliget Budapest - MosdóPlatán Étterem - Városliget Budapest - MosdóPlatán Étterem - Városliget Budapest - MosdóPlatán Étterem - Városliget Budapest - BelsőPlatán Étterem - Városliget Budapest - Külső képPlatán Étterem - Városliget Budapest - Külső képPlatán Étterem - Városliget Budapest - Külső képPlatán Étterem - Városliget Budapest - Étlap/itallapPlatán Étterem - Városliget Budapest - Étlap/itallapPlatán Étterem - Városliget Budapest - Étlap/itallapPlatán Étterem - Városliget Budapest - Külső képPlatán Étterem - Városliget Budapest - Étlap/itallapPlatán Étterem - Városliget Budapest - Étlap/itallapPlatán Étterem - Városliget Budapest - Étlap/itallapPlatán Étterem - Városliget Budapest - Étlap/itallapPlatán Étterem - Városliget Budapest - EgyébPlatán Étterem - Városliget Budapest - BelsőPlatán Étterem - Városliget Budapest - Külső képPlatán Étterem - Városliget Budapest - Külső képPlatán Étterem - Városliget Budapest - Külső kép
Platán Étterem - Városliget válasza
Kedves Vendégünk.
Köszönettel olvastuk értékelését. Fotóit megtekintve tapasztaltuk, hogy ezek nagyon régi fotók, és nem fedik a jelenlegi valóságot. Így felmerül bennünk a kérdés, hogy az értékelés is fedi-e vajon a valóságot?
2019. szeptember 5., Balla-Seethaler Tamás, vendégkapcsolati manager
Gyenge 2018. szeptember 14., kollégákkal járt itt
Csak egy vállalati ebédre ugrottunk ki, de ennyi elég is volt a helyből. Tulajdonképpen ez egy félig önkiszolgáló hely, de ha asztalhoz kéred az ételt, akkor kihozzák. Igaz, a pizzákat egymát követően jó hosszú szünetekkel hozták. A felszolgáló tulajdonképpen nem is tudja, hogy mit és kinek visz ki, csak a számokat nézi, de még így is sikerült összekeverni a rendeléseket.
2015. július 29.a párjával járt itt
Párommal már voltunk itt párszor. Ha olaszos ízekre vágyunk a közelben, előszeretettel választjuk ezt az éttermet. (közel lakunk hozzá)
Jó, hogy olasz alapanyagokból dolgoznak, finomat sütnek-főznek, és bár nem olcsók a kaják, de eddig mindig jót ettünk itt. Mindig egy csomó külföldi van az étteremben, ad egy kis nyugat-európai feelinget ez a helynek.
Gyenge 2014. október 17.családjával járt itt
Háromszor jártunk az étteremben ebben az évben. Először egyszerűbb és olcsóbb ételeket rendeltünk és elégedettek voltunk. Az olasz chef grillezett csirkemellfiléje különleges volt. Másodszor a pizzáikat kóstoltuk meg: közepesnél jobbnak ítéltük. A harmadik ebéd volt a katasztrófa maga: égetett,kiszárított kacsamell + grillezett zöldség vegyesen; némelyik túlsütve, a többi nyersen!
Szörnyű 2014. április 24.családjával járt itt
7-en tértünk be az étterembe, nem találtunk mást. Előszőr is, rossz kávét hozott ki a felszolgáló aki kedveskedni akart humorával, de szörnyen gyenge volt és ezzel még nincs is baj. Hús levesek helyett ,hagymalevest szolgáltak fel, majd vártunk még fél órát, hogy végre az általunk rendelt étel különlegességet elfogyasszuk, de a hús leves valójában egy igen szegény csontleves.
Átlagos 2014. január 14.családjával járt itt
Többször jártam már itt, de sajnos az a tapasztalat, hogy az elmúlt évekhez képest kissé visszaesett a színvonal. A környezet, az étterem kialakítása kellemes, de korábban sokkal szívesebben jártam illetve jártunk ide. A személyzet kedves, de néha a kiszolgálásra várni kell. Az ételek finomak, de a mennyiség valóban kevés.
Szörnyű 2013. december 2. járt itt
A kaja még egy fogyókúrázó nőnek is nagyon kevés, ráadásul nem is jobb, mint a boltban készen kapható tortellini vagy gnocchi. A helyszínhez híven nagyon drága a magyar pénztárcának, ráadásul a számlánkat is elírták: az étlapon 1800 ft-os gnocchi a számlán már majdnem egy ezressel többe került. . . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 28.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely, jó a közlekedés, jó helyen fekszik. Közel fekszik a Városliget, a terasz nagyon hangulatos. Az étterem mellett egy hatalmas platánfa áll, valószínűleg innen kapta a nevét. Az ételek finomak, nagyon szeretjük a leveseket. Kedvező az ár, a személyzet kedves. Rendezvény helyszínnek is alkalmas, nagyon kellemes a belső tér kialakítása.
Platán Étterem - Városliget Budapest a térképen
1068 BudapestVárosligeti fasor 44-46.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar