Csillamponiszemu: Visszavárnak, s vissza is fogunk térni - Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Visszavárnak, s vissza is fogunk térni

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Teljes mértékben meg voltam elégedve az étteremmel. A személyzet hihetetlenül barátságos és udvarias, az ételek választékosak. Még az a leves is ízlett, amiről úgy tudtam, nem szeretem. :) Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az éttermet, s külön kiemelendő, hogy a gyermekek kedvenc ételeit is feltálalják minden alkalommal. A panoráma gyönyörű. Minden kiváló.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Csillamponiszemu felhasználót?    Igen

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád
2025 Visegrád
Fekete-hegy

2018. július 3.
Csodás környezet, alázatos, kedves, segítőkész személyzet finom ízletes ételek. A kilátás meseszép! Sok szállodában megfordultunk már, de az itteni személyzet túltesz mindenen... hihetetlenül jól éreztük magunkat!

2018. június 12.
Egy csodálatos hosszú hétvégét töltöttünk el a szállodában.Nagyon kedves, udvarias, segítőkész, figyelmes a személyzet. Gyönyörű a kilátás!Az étteremben finom, bőséges választékú ételek, italok. Tiszta és szép. Az ételallergiások is megtalálhatják a számukra megfelelő ételeket.Csak ajánlani tudom...

2018. április 2.
Udvarias, segítőkész személyzet, csodálatos kilátás, kitűnő ételek. Azt kaptuk, amit vártunk, ár-érték arányban. Mindenkinek ajánlom, érdemes kipróbálni.