csillus1987

csillus1987 adatlapja

Regisztráció2013.08.30
Utoljára itt2014.06.19

2013. augusztus 30.a párjával járt itt
Csendes, nyugodt környezet, a környéken sok a látnivaló és a túrázási lehetőség. Szép a szálloda és az ételek finomak. Amit hiányoltam: az éttermi ételek esetében a választék lehetne nagyobb. A személyzet kedves és segítőkész, a szobával is meg voltunk elégedve, az egyetlen kényelmetlenséget a kissé lapos párna okozta.
Kiváló 2014. június 19.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a Szalajka Liget Hotelben eltöltött néhány nap alatt. A személyzet kedves és figyelmes volt, az ételek finomak és bőséges a választék. A szálloda kellemes, nyugodt környezetben található, a szálláshelyen a sokféle szolgáltatás közül választhattunk, a környéken is sok kirándulási lehetőség van.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak válasza
Kedves Vendégünk ! Szilvásváradi szeretetünk határtalan és időtlen, visszavárjuk ! Köszönjük !
2014. augusztus 14., Kulcsár Zsóka, értékesítési vezető
Kiváló 2014. június 19.a párjával járt itt
2014 júniusában Szilvásváradon töltött nyaralásunk alkalmával látogattunk el a Fenyő Vendéglőbe. Az étterem barátságos, kellemes környezetben helyezkedik el, a kiszolgálás gyors volt, a személyzet kedves és udvarias. A sült pisztráng kiváló volt, és minden mással is elégedettek voltunk.